Чернівецький водоканал не хоче бути Виконавцем комунальної послуги.Друк сторінки

Буковинські співвласники будинків з'ясовують стосунки з надавачем послуг з водопостачання та водовідведення Проблему "тихцем", "потай", / інший синонім /створив Водоканал і очікував до 15 березня. Благо що рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 28.08.2012 року № 543/17 не було оприлюднене на сайті city.cv.ua....

Буковинські співвласники будинків з'ясовують стосунки з надавачем послуг з водопостачання та водовідведення
22.03.2013, 19:11
Запрошуємо журналістів взяти участь у прес-конференціі на на тему :«Захист прав власників квартир (приміщень) в будинках ОСББ у взаємовідносинах з надавачем послуг по водопостачанню та водовідведенню». На запитання відповідатимуть активісти громадської організації «Буковинські співвласники будинків», представники департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради, депутати Чернівецької міської ради, голови ОСББ.
Прес-конференція відбудеться 26 березня 2013 року в 15.00. в приміщенні товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» за адресою м.Чернівці, вул.Ломоносова,2.
Голова ЧМГО «Буковинські співвласники будинків» В.В.Рознай
http://buknews.com.ua/page/bukovynski-spivvlasnyky-budynkiv-ziasovuyut-stosunky-z-nadavachem-posluh-z-vodopostachannia-ta-vodovidvedennia.htm
Буковинські співвласники будинків з'ясовують стосунки з надавачем послуг з водопостачання та водовідведення
22.03.2013, 19:11
Запрошуємо журналістів взяти участь у прес-конференціі на на тему :«Захист прав власників квартир (приміщень) в будинках ОСББ у взаємовідносинах з надавачем послуг по водопостачанню та водовідведенню». На запитання відповідатимуть активісти громадської організації «Буковинські співвласники будинків», представники департаменту ЖКГ Чернівецької міської ради, депутати Чернівецької міської ради, голови ОСББ.
Прес-конференція відбудеться 26 березня 2013 року в 15.00. в приміщенні товариства «Український Народний Дім в Чернівцях» за адресою м.Чернівці, вул.Ломоносова,2.
Голова ЧМГО «Буковинські співвласники будинків» В.В.Рознай
http://buknews.com.ua/page/bukovynski-spivvlasnyky-budynkiv-ziasovuyut-stosunky-z-nadavachem-posluh-z-vodopostachannia-ta-vodovidvedennia.htm

Проблему "тихцем", "потай", / інший синонім /створив Водоканал і очікував до 15 березня.
Благо,  шо  це   "..." Про визначення виконавців послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житлових будинках міста Чернівці та визнання таким, що втратив чинність пункт рішення виконкому від 23.08.2011 р. №517/14
Рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 28.08.2012 року № 543/17...  не  було   оприлюднений на   офіійному  сайті   Чернівецької міської радиcity.cv.ua....


Назва " Про визначення виконавців послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житлових будинках міста Чернівці та визнання таким, що втратив чинність пункт рішення виконкому від 23.08.2011 р. №517/14
Рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 28.08.2012 року № 543/17...:
...3. У відомчих житлових будинках, жилих будинках житлово-будівельних кооперативів (ЖБК, ЖБТ, ТКЗ), об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (товариств,) та у будинках, що не належать до комунальної власності, виконавцями послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення визначити власників або балансоут-римувачів цих будинків.
....5. Оплата за виконання функцій виконавця послуг з централізованого постачання холодної води та централізованого водовідведення у житлових будинках міста Чернівці здійснюється за рахунок коштів, передбачених на обслуговування внутрішньобудинкових мереж водопостачання та водовідведення в складі тарифу на утримання будинків та прибудинкових територій.
....6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 1.3. рішення виконавчого комітету міської ради від 23.08.2011 р. № 517/14 "Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг в житловому фонді м. Чернівців та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету з цих питань" щодо визнання КП "Чернівціводоканал" виконавцем послуг з водопостачання та водовідведення у житловому фонді м. Чернівців.
....8. Рішення набирає чинності після опублікування в газеті "Чернівці", підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

Коментарій.....автора посту....
Просимо Вас внести до порядку денного наступного засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради наступне рішення в такій редакції, а саме (проект):
а)..... Вважати таким, що рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 28 серпня 2012 року № 543/17
втратило свою чинність у зв’язку з тим, що не був виконаний п.8даного рішення (підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет).
б)... 1. Вважати таким, що втратили чинність п.3., п.6. рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 28 серпня 2012 року № 543/17 та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету з цих питань .
......2. Вважати таким, що втратили чинність п.5 рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради від 28 серпня 2012 року № 543/17 для жилих будинках ЖБК(ЖБТ, ЖБК, ТКЗ), ОСББ та будинків, що не належать до комунальної власності та визнання такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету з цього питання.
для а) та б) Рішення набирає чинності після опублікування в газеті "Чернівці", підлягає оприлюдненню на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради в мережі Інтернет.

Чим не сподобалось Водоканалу рішення 23. 08. 2011 № 517/14
"Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг в житловому фонді м. Чернівців та визнання такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету з цих питань". РІШЕННЯ:
...1. Визначити виконавцями житлово-комунальних послуг у житловому фонді м. Чернівців підприємства та організації незалежно від форм їх власності та підпорядкування, предметом діяльності яких є надання відповідних житлово-комунальних послуг, а саме:
1.2. З централізованого опалення та гарячого водопостачання - підприємства та організації або інші суб’єкти господарювання, предметом діяльності яких є надання послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води згідно з додатком 2.;
2. Власникам відомчих жилих будинків, жилих будинків житлово-будівельних кооперативів (ЖБК, ЖБТ, ТКЗ), об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (товариств), та / або балансоутримувачам (управитель), що не належать до комунальної власності за власним бажанням визначити виконавців житлово-комунальних послуг відповідно до чинного законодавства України. В разі не прийняття відповідних рішень визначити виконавців житлово-комунальних послуг відповідно до чинного законодавства України. В разі не прийняття відповідних рішень визначити власників виконавцями таких послуг.
3. Комунальні житлові ремонтно-експлуатаційні підприємства, які є виконавцями послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій житлового фонду комунальної власності та виконавці житлово-комунальних послуг зазначені у підпункті 1.2., 1.3. та 1.4. відповідно до рішення, прийнятого загальними зборами об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), укладають угоди на надання житлово-комунальних послуг.
...................................
 В  коментарі  автором  не  подані  посилання  на  нормативно- правові  долументи,  офіційні листи   та  розяснення  Мінрегіонбуду,  НКРРКП,  та  інші  через  їх велику  кількість та  обєм.

Володимир Вороний
18:34 03/24
Переглядів: 1270

Обговорення

Шановні користувачі сайту "ПроОСББ"! Вибачте, але в зв'язку з напливом спамботів, коментарі тимчасово відключенні. Прокоментувати новину ви можете на форумі.
 • Олексій Семенчук пише 03/24 23:02

  Сейчас по всем областям прокатится волна подобных решений.

 • Даниленко Володимир пише 03/25 07:32

  Усі ОСББ , ЖБК повинні: 1. У відповідності до наказу про порядок призначення виконавця послуг, визначити водоканали та тепломережи виконавцями послуг для мешеканців своїх будинків. 2. Довести цю інформацію до виконавців та ОМСів. 3. На цій підставі вимагати укладення прямих договорі (згідно типового) споживач(мешканец будинку) - постачальник (виконавець). 4. У разі незгоди останнього - секарга до Антимонопольного комітету та на департамент ЖКГ облдержадміністрації та можна на гарячу телефонну лінії кабміна. А далі - по ситуації. У нас - пройшло. Зараз "добиваємо" тепломережу. З водоканалом - "покінчено)))"! Тобто договори укладено у редакції типового.

 • Александр Храмцов пише 03/25 07:33

  С Николаевводоканалом борюсь в одиночку. Последний их ответ:
  1. НЕобходимо было их спросить, а могут ли они быть исполнителями? Приказной тон они не преемлют.
  2. Эту деятельность - выполнения функций исполнителя услуг(нелицензионную) они должны согласовать с НКРКП. Уже дошло до того, что водоканал комментирует что должен делать Киев, а что нет.
  Мои документы сейчас находятся в антимонопольном. 5 лет назад они проиграли суд. Что изменилось сейчас. Поживем, увидим. Давят нас со всех сторон, а мы не сдаемся.

 • Александр Храмцов пише 03/25 07:56

  Немного ошибся - борюсь в водоканалом не в одиночку, помогают советы практиков от ПРОосбб. Опубликованные материалы помогают. Аргументированно можно отстаивать свою позицию. Начал работать с другим монополистом - ПАО "Николаевгаз", требуют модернизировать коммерческий узел учета газа для крышной котельной за счет ОСББ. Приблизительная сумма - около 30 тыс. грн. Главное в этом вопросе - замена корректора газа CORUS. Интересно услышать как решается эти вопросы в других городах. Возможно выведу этот вопрос в отдельный блог.

 • Ігор Скоропад пише 03/25 10:13

  Александр!Создайте блог по этой теме,с большей информацией, возможно получится что-то подсказать..

 • Марина Куберка пише 03/26 14:49

  В місті Ужгороді рішенням виконкому водоканал не було визначено виконавцем послуг з водопостачання. І на сьогодні, для мешканців новозбудованих будинків, в яких створено ОСББ, водоканал ставить особливі умови: крім діючого тарифу на воду (6,78 за 1 куб.м) кожна квартира повинна додатково сплачувати по 13 грн. за зняття показників квартирного лічильника, і т.д. У зв'язку з чим у мене прохання поділитися по ситуації, яка є в інших містах.

 • Владимир Дерябкин пише 03/26 15:33

  Отвечу Марине: в Севастополе все жильцы на прямых договорах с Водоканалом, согласно договоров они должны сообщать показания квартирных водомеров с 15 по 20 число месяца. Способов передачи три: 1) многоканальный телефон автоответчик под запись
  2) регистрация на сайте Водоканала и личное введение показаний в лицевой счет
  3) для пенсионеров стоят урны в отделениях ощадбанка, в них можно бросать записки
  Все как видите бесплатно. Контрольные проверки с посещением квартиры 1 раз в год, при снятии водомеров на поверку или при ремонтах (замена труб)

 • Кіра Кандаурова пише 03/28 15:23

  У нас на доме, возле мастерской, висит почтовый ящик, в который жильцы бросают листочки с показаниями своих водомеров. Периодически их забирает инспектор водоканала, которая бывает на участке.Удобно и никому никаких проблем!

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення