Ліцензіати не мають права вимагати від ОСББ заміну своїх засобів обліку (лист НКРЕКП)Друк сторінки
Ліцензіати не мають права вимагати від ОСББ заміну своїх засобів обліку (лист НКРЕКП)

У зв’язку з багаточисельними зверненнями ОСББ, ЖБК та ОК з різних регіонів України НКРЕКП доправила до ліцензіатів з постачання електричної енергії за врегульованими тарифами лист від 28.11.2016 № 12856/20.2/7-16.

В листі зокрема йдеться про взаємовідносини щодо:

 • Укладання договорів про постачання електричної енергії
 • Здійснення попередньої оплати за електричну енергію
 • Оплату за перетікання реактивної електроенергії та штрафні санкції у разі перевищення договірної величини спожитої електричної енергії (потужності).

З листом можна ознайомитись за посиланням - 

http://proosbb.info/2016/12-12/11:59/list-nkrekp-do-licenziativ-z-postachannya-elektrichnoi-energii-za-vregul1100ovanimi-tarifami-pro-vzaemovidnosini-z-osbb-zhbk-ta-ok.html

Обленерго на місцях не зважають на лист НКРЕКП і вимагають від новостворених ОСББ за кощти співвласників закуповувати нові засоби обліку. 

З цього приводу НКРЕКП підготувало роз'яснення. Зокрема, в листі наголошується, що планова заміна розрахункових засобів обліку електричної  енергії  електропередавальної організації здійснюється за рахунок електропередавальної організації.


Обговорення

Шановні користувачі сайту "ПроОСББ"! Вибачте, але в зв'язку з напливом спамботів, коментарі тимчасово відключенні. Прокоментувати новину ви можете на форумі.

  Вхід на сайт

  Забули пароль?   Реєстрація
  Соціальний вхід


  Створіть Ваше ОСББ

  Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

  До нас вже приєдналися  Обговорення