Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)Друк сторінки
Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)

Депутати Запорізької міської ради внесли зміни до рішення міської ради від 30.06.2015 №6 «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)»

Розмір орендної плати за використання земельних ділянок, зайнятих житловим фондом (в тому числі будинки ОСББ), наданих гаражно-будівельним, дачно-будівельним і садівничим товариствам, які перебувають під індивідуальними гаражами, садовими і дачними будинками фізичних осіб знижено в 100 разів, з 3% до 0,03% від нормативної грошової оцінки землі.

ЗАПОРІ3ЬКА MICЬKA РАДА
РІШЕННЯ
м. Запоріжжя
 

№ 93 -2017-02-28 - Про внесення змін до рішення міської ради від 30.06.2015 №6 «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)» (оприлюднено 09.03.2017)

         Керуючись ст.143 Конституції України, Податковим кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Запорізька міська рада

ВИРІШИЛА:

         1. Внести зміни в додаток 3 рішення міської ради від 30.06.2015 №6 «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)», виклавши його в новій редакції (додається).

         2. Доручити управлінню внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради оприлюднити дане рішення у засобах масової інформації.

         3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення та вводиться в дію починаючи з місяця, що настає за місяцем, у якому прийнято дане рішення.

         4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мішка С.М. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (Чумаченко І.М.).

  Міський голова                                                                    В.В. Буряк

 

Додаток

                      до рішення міської ради

                      28.02.2017 №93

Розміри орендної плати за використання земельних ділянок, які перебувають

 у державній або комунальній власності (у відсотках від їх нормативної

грошової оцінки)

з/п

Розмір орендної плати

у відсотках від їх нормативної грошової оцінки

На які землі розповсюджується

1

6

Земельні ділянки, надані для розташування автозаправних станцій, газових автозаправних станцій

2

8

Земельні ділянки, надані фінансовим установам, їх підрозділам

3

 

Земельні ділянки, які розташовані на о. Хортиця:

3.1

5

Землі рекреаційного та оздоровчого призначення, крім земельних ділянок вказаних у пунктах 3.2, 3.3, 3.4

3.2

3

Земельні ділянки, зайняті лікувальними, навчальними закладами, закладами охорони здоров´я, фізкультурно-оздоровчими та спортивними закладами, закладами культури, науково-дослідними, проектними установами, санаторіями-профілакторіями

3.3

3

Землі транспорту

3.4

3

Земельні ділянки, надані для розташування діючих, незалежно від підпорядкування, типів і форм власності: дитячих  оздоровчих закладів (центри, комплекси і т.і.), дитячих санаторно-курортних, реабілітаційних закладів, дитячих закладів відпочинку, таборів (комплексів), дошкільних, позашкільних, середніх навчальних закладів, навчальних закладів для громадян, які потребують соціальної допомоги та реабілітації, дитячих спортивно-розважальних комплексів, закладів по організації дитячого виховання, дозвілля, розваг  (центри, гуртки, секції, і т.і.), дитячих ігрових майданчиків, дитячо-юнацьких фізкультурно-оздоровчих закладів

3.5

10

Інші земельні ділянки на о. Хортиця

4

4

Земельні ділянки, надані для розташування об’єктів по торгівлі авто-мототехнікою (магазини, автосалони)

5

8

Земельні ділянки, надані для розташування об’єктів по торгівлі ювелірними виробами

6

8

Земельні ділянки, надані для розташування підприємств з виробництва підакцизних алкогольних товарів, які підлягають ліцензуванню, та тютюнових виробів

7

0,03

Земельні ділянки зайняті житловим фондом, в тому числі надані об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків

8

0,03

Земельні ділянки надані для ведення індивідуального або колективного садівництва, будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибних ділянок) та гаражного будівництва, гаражно-будівельним кооперативам

9

3

Інші земельні ділянки м. Запоріжжя

 

У разі передачі земельних ділянок в оренду для розміщення кількох видів об’єктів, зазначених в даному рішенні, без визначення площ земельних ділянок для кожного об’єкту, при визначенні розміру орендної плати за основу береться більший відсоток від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що встановлений даним рішенням. 

Секретар міської ради                                                                                         Р.О.Пидорич


Обговорення

Шановні користувачі сайту "ПроОСББ"! Вибачте, але в зв'язку з напливом спамботів, коментарі тимчасово відключенні. Прокоментувати новину ви можете на форумі.

  Вхід на сайт

  Забули пароль?   Реєстрація
  Соціальний вхід


  Створіть Ваше ОСББ

  Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

  До нас вже приєдналися  Обговорення