ОСББ НЕ РОБИТЬ ПЕРЕДПЛАТИ ЗА ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ!!!!Друк сторінки
ОСББ НЕ РОБИТЬ ПЕРЕДПЛАТИ ЗА ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ!!!!

13.05.0217 року офіційно опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» № 87 постанову НКРЕКП від 06.04.2017 № 492 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією», яка вступає в дію з 14.05.2017 р.

Постанова вносить зміни до ПКЕЕ (Правил користування електрочної енергії) від 31.07.1996 № 28. Від тепер ОСББ здійснюють повну оплату вартості обсягу спожитої електричної енергії один раз за фактичними показами засобів обліку електричної енергії на початку періоду, наступного за розрахунковим, відповідно до договору про постачання або купівлю-продаж електричної енергії. Тобто, ніякої предплати не повинно бути а ні по обсягам споживання, а ні по фактичному використанню.

Радимо звернутися письмово до Вашого постачальника електричної енергії з проханням внести зміни до догвору постачання електричної енергії в частині розрахунку відповідно до змін, прописаних у постанові НКРЕКП від 06.04.2017 № 492 «Про затвердження Змін до Правил користування електричною енергією»

 

Посилання на офиційний сайт http://www.nerc.gov.ua/?id=24686 


Обговорення

Шановні користувачі сайту "ПроОСББ"! Вибачте, але в зв'язку з напливом спамботів, коментарі тимчасово відключенні. Прокоментувати новину ви можете на форумі.

  Вхід на сайт

  Забули пароль?   Реєстрація
  Соціальний вхід


  Створіть Ваше ОСББ

  Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

  До нас вже приєдналися  Обговорення