Архів за "2012/02"

Первая региональная конференция «Энергоэффективность в многоквартирных домах» в Днепропетровске

29 февраля 2012 года при поддержке Днепропетровского областного совета, Министерства регионального развития и строительства, Агентства США по международному развитию USAID „Реформа городского теплообеспечения в Украине” и областной Ассоциации ОСМД и ЖСК "Наш дом" прошла первая региональная конференция "Энергоэффективность в многоквартирных домах".

Опубліковано 02/29 22:28

Читати далі → Коментарі (1)


Рейдерські ОСББ від забудовників множаться

Рейдерські ОСББ від забудовників множаться

Ось схоже ще одне рейдерське ОСББ від забудовника. Поширюється схема, "обкатана" компанією-забудовником на житловому комплексі, де я проживаю. Колись у такий спосіб Міськжитлобуд, що належить депутату Київради Денису Костржевському, створив ОСББ в двох з трьох будинків нашого комплексу.

Опубліковано 02/29 18:04

Читати далі → Коментарі (29)


ОО " КЦ ОСМД ДО"

ОО " КЦ ОСМД  ДО"

Донецкоблэнерго услышал требования НКРЕ. Наконец таки Донецкоблэнерго (не без помощи ОО "КЦ ОСМД ДО") услышал разъяснения НКРЕ о том, что ОСМД это население.

Опубліковано 02/29 14:57

Читати далі → Коментарі (7)


Столичні ОСББ і ЖБК просять долучити їх до доопрацювання законопроектів

Столичні ОСББ і ЖБК просять долучити їх  до доопрацювання законопроектів

Голови ОСББ і ЖБК Києва на вільному експертному форумі, присвяченому проблемам ОСББ, прийняли звернення до голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства і регіональної політики Володимиру РИБАКА з проханням залучити представників ОСББ і ЖБК до доопрацювання трьох законопроектів.

Опубліковано 02/29 14:04

Читати далі → Коментарі (8)


«Передача дома на баланс ОСМД!» Что это такое?

«Передача дома на баланс ОСМД!» Что это такое?

В последнее время все больше председателей ОСМД обращаются в редакцию Макеевских новостей с таким вопросом.Более подробный ответ нам помог подготовить эксперт в жилищно-коммунальном хозяйстве заместитель председателя «Союза собственников жилья Украины» Игорь Владимирович Захаревич.

Опубліковано 02/29 09:53

Читати далі → Коментарі (24)


Почему Луганская вода в 1,63 раза дороже Донецкой? Ответ – разные хозяева!

10 лютого 2012 року відбулося відкрите засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг

Опубліковано 02/28 15:58

Читати далі → Коментарі (2)


ОСББ - можливості, загрози та перспективи

В г. Киеве 24 февраля 2012 г в ФПУ состоялась дискусия « ОСББ - можливості, загрози та перспективи». Организатором дискуссии явилась Федерация Профсоюзов Украины.

Опубліковано 02/27 11:31

Читати далі → Коментарі (16)


Для Близнюка норма закону про перший капремонт – спірна

Для Близнюка норма закону про перший капремонт – спірна

Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України вважає спірним питання участі держави у першому капітальному ремонтів будинків після приватизації.

Опубліковано 02/26 14:42

Читати далі → Коментарі (33)


Тарифи: блочна модель

Тарифи: блочна модель

З настанням весни, а конкретно з 1 березня, українські споживачі платитимуть за комунальні послуги за новими тарифами. Цього разу по гаманцю «ударить» водиця.

Опубліковано 02/26 12:09

Читати далі → Коментарі (5)


Анатолій Близнюк: більшість власників квартир усе ще наївно вважають, що знайдеться хтось, хто все за них зробить і вирішить

Анатолій Близнюк: більшість власників квартир усе ще наївно вважають, що знайдеться хтось, хто все за них зробить і вирішить

Про радянське ЖКГ, справедливі тарифи і приватно-державне партнерство з Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Опубліковано 02/26 11:36

Читати далі → Коментарі (13)1 2 3 4 5 →|

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

Мітки

Архів

До нас вже приєдналисяОбговорення