Архів за "2012/05"

Вебінар для голів ОСББ та ЖБК

Вебінар для голів ОСББ та ЖБК

У п’ятницю, 1 червня 2012 р. о 16.00 год. на порталі проекту «Управдом ХХІ» в рамках програми "Школа керуючих ЖКГ" пройде безкоштовний онлайн-семінар, присвячений взаємодії об'єднань співвласників багатоквартирних будинків з ресурснопостачальними організаціями.

Опубліковано 05/31 21:25

Читати далі → Коментарі


Лишаем квартир недорого - КМДА

Незважаючи на декларовану командою голови КМДА Попова всебічну підтримку ОСББ (об'єднань співвласників багатоквартирних будинків), на практиці їх часто "пускають у вільне плавання", обібравши до нитки.

Опубліковано 05/31 00:08

Читати далі → Коментарі (5)


К нам приехал цирк

Озадаченные приближением выборов разные кандидаты как могут используют лохторат для достижения своих целей. Вот и славные товарищ Дедов и Гребенюк отметились на данном поприще. Далее коммент на это событие из ЖЖ Татьяны Монтян. Мое мнение почти полностью совпадает с ее по поводу данного события.

Опубліковано 05/30 12:52

Читати далі → Коментарі (8)


Про реформу житлово-комунального господарства України та досвід країн СНД говоритимуть у Києві

Про реформу житлово-комунального господарства України та досвід країн СНД говоритимуть у Києві

У Міжнародному інституті бізнесу, за участю екпертів з СНД пройде Всеукраїнський практичний семінар з питань реформування ЖКГ та найкращої моделі управління багатоквартирними будинками.

Опубліковано 05/30 09:51

Читати далі → Коментарі


Газета Хрещатик: ОСББ відчуває підтримку міста

Газета Хрещатик: ОСББ відчуває підтримку міста

В газеті київської міської ради "Хрещатик" вийшла стаття про столичні ОСББ. У ній зазначається як активно міська влада допомагає об'єднанням та підтримує їх. Водночас, на нашому порталі часто з'являються публікації активістів об'єднань співвласників, які дуже критично оцінюють роботу місцевих чиновників. То яка ж ситуація у Києві є насправді, шановні кияни?

Опубліковано 05/29 20:41

Читати далі → Коментарі (11)


В Ужгороді вчили професійно управляти житловими будинками

В Ужгороді вчили професійно управляти житловими будинками

44 учасники вивчали кращі практики ЖКГ та систем управління житловим фондом в Україні, особливості бухгалтерського обліку при управлінні будинком, правове забезпечення в управлінні ОСББ, укладання договорів у сфері ЖКГ, практичні аспекти розрахунків тарифів і порядок їх формування та інші теми.

Опубліковано 05/29 20:26

Читати далі → Коментарі (1)


Мірошніченко: закон про ОСББ буде точно внесений до 15 червня

Мірошніченко: закон про ОСББ буде точно внесений до 15 червня

Депутат Верховної Ради від фракції "Партія регіонів" Юрій Мірошніченко прогнозує розробку і внесення на розгляд парламенту нового закону про об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) на заміну скасованого до 15 червня.

Опубліковано 05/28 15:09

Читати далі → Коментарі (15)


Пам"яті 8474, або аналіз вето Президента

Пам"яті 8474, або аналіз вето Президента

Вчора Верховна Рада остаточно поховала законопроект № 8474. Подія очікувана і прогнозована, але якось поза увагою громадськості і журналістів залишися самі пропозиції Президента. Я дуже хочу, аби кожен, хто хоча б віддалено цікавиться темою ОСББ, їх уважно прочитав і зробив свій висновок.

Опубліковано 05/25 12:47

Читати далі → Коментарі (18)


У Вінниці випустили управителів

У Вінниці випустили управителів

У Вінницькому національному технічному університеті тридцяти управителям багатоповерхових будинків, які пройшли спеціальний навчальний курс, вручили посвідчення.

Опубліковано 05/25 01:46

Читати далі → Коментарі (4)


Особливості внесення спілок і асоціацій до реєстру неприбуткових установ та організацій( информация для заинтересованных))

Особливості внесення спілок і асоціацій до реєстру неприбуткових установ та організацій(  информация для заинтересованных))

Неприбуткові установи (організації) створюються з метою здійснення діяльності з надання благодійної допомоги, просвітницьких, культурних, наукових, освітніх та інших подібних послуг для суспільного споживання, зі створення системи соціального самозабезпечення громадян та з іншою метою, передбаченою статутними документами, укладеними на підставі норм відповідних законів про неприбуткові організації без мети одержання прибутків від такої діяльності.

Опубліковано 05/25 01:26

Читати далі → Коментарі1 2 3 4 5 →|

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

Мітки

Архів

До нас вже приєдналисяОбговорення