Архів за "2012/07"

день

Чи існує день працівників ОСББ у країні ?

Опубліковано 07/31 12:32

Читати далі → Коментарі (14)


Житло-Сервіс - комунальне підприємство чи ОПГ?

За матеріалами http://www.svidomo.org/defend_article/6788

Опубліковано 07/30 18:23

Читати далі → Коментарі (13)


Владимир Блащук и Дарницкий Суд. Часть 2.

27.07.2012г. Рассмотрение дела в Дарницком суде по факту якобы совершения Владимиром Блащуком административного правонарушения ст. 185, часть 1. То есть Злостное неповиновение требованиям сотрудника милиции.

Опубліковано 07/30 01:08

Читати далі → Коментарі (3)


Охранник Дарницкого суда на просьбу показать удостоверение - сбил с ног правозащитника и заковал его в наручники.

26 июля 2012 года, примерно в 15:30 мне на телефон позвонила глава правления ОСББ "Сердолик" (Галина Холмогорова) и сказала, что охранник в Дарницком суде завалил Владимира Блащука (представителя жительницы дома на Мишуги 2 в суде против КП "Житло-Сервис") на пол и надел на него браслеты. Так же она сказала, что Владимира удерживают в наручниках без предъявления обвинения и объяснения вразумительной причины.

Опубліковано 07/27 01:49

Читати далі → Коментарі (12)


Готується звернення до усіх органів центральної влади. Якщо є побожання щось додати , ласкаво просимо.

Для більшості громадян України житло у багатоквартирному будинку – єдиний об’єкт права приватної власності і тримання будинку в належному стані, забезпечує власникам помешкань їх майбутній майновий статус. Звідси і загальнодержавне значення проблеми: гідні умови проживання кожного громадянина - запорука процвітання держави.

Опубліковано 07/25 14:17

Читати далі → Коментарі (9)


Держфонд сприяння молодіжному житловому будівництву почав прийом заявок від ОСББ на отримання пільгових кредитів

Держфонд сприяння молодіжному житловому будівництву почав прийом заявок від ОСББ на отримання пільгових кредитів

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництвупочав прийом заявок на отримання підприємствами ЖКГ та об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків пільгових бюджетних кредитів для проведення реконструкції, капітальних та поточних ремонтів об’єктів житлово-комунального господарства.

Опубліковано 07/25 11:36

Читати далі → Коментарі (9)


В Житомирі відбулося засідання координаційної ради з питань ОСББ

В Житомирі  відбулося засідання координаційної ради з питань ОСББ

В Житомирі 19 липня відбулося засідання координаційної ради з питань сприяння у розвитку та забезпеченні функціонування ОСББ при обласній державній адміністрації.

Опубліковано 07/23 20:39

Читати далі → Коментарі (8)


Нравы

Нравы

Коммунальщики против провайдеров: южный сценарий В то время как в Екатеринбурге в конфликте провайдеров с коммунальщиками наступило некоторое затишье, в украинском Симферополе схожий конфликт достиг своего апогея. 16 июля коммунальщики Симферополя начали ликвидацию некоторых участков провайдерских сетей. Этим занимается коммунальное предприятие "Инфо-сервис", чьим учредителем является симферопольский гор.совет. Причину столь радикальных действий объясняет Денис Касаткин, директор этого предприятия:

Опубліковано 07/23 00:40

Читати далі → Коментарі (13)


Про результати розгляду справи тервідділенням АМКУ в Запорізькій області по КП "Водоканал"

Про результати розгляду справи тервідділенням АМКУ в Запорізькій області по КП "Водоканал"

Эпопея, длящаяся уже почти два года, во взаимоотношениях коммунального предприятия "Водоканал"(по сути собственности громады города, в т.ч. жильцов домов ОСББ и ЖСК) и ЖСК № 310 "Машиностроитель-27" еще продолжается... Пока лишь свое слово Окончательное сказало теротделение АМКУ в Запорожской области. Из 10% штрафа от доходов 2011 года КП "Водоканал" оштрафовали на 25000 грн (?!). Приводим ниже письмо теротделения АМКУ в Запорожской области.

Опубліковано 07/21 21:34

Читати далі → Коментарі (13)


Процедура закріплення земельних ділянок за ЖБК та ОСББ від подачі заяви до одержання документів що посвідчують право на земельну ділянку м. Запоріжжя

Процедура закріплення земельних ділянок за ЖБК та ОСББ від  подачі заяви до одержання документів що посвідчують право на земельну ділянку  м. Запоріжжя

В рамках проекту «Реформування житлово-комунального господарства через забезпечення передачі прибудинкової території ОСББ», який реалізується громадською організацією “Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» м. Запоріжжя проведення анкетування ОСББ та ЖБК що дало можливість отримати достовірну інформацію стосовно процедури оформлення земельних ділянок за ОСББ та ЖБК м. Запоріжжя Проект Реформування житлово-комунального господарства через забезпечення передачі прибудинкової території ОСББ   реалізується Громадською організацією “Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» м. Запоріжжя в межах спільної ініціативи Pact Inc., Міжнародного фонду «Відродження» та Фонду Східна Європа. Реалізація компоненту «Підтримка місцевих ініціатив» програми «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», що виконується Pact Inc., стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), та фінансовій підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Опубліковано 07/21 13:16

Читати далі → Коментарі (3)1 2 3 4 5 →|

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

Мітки

Архів

До нас вже приєдналисяОбговорення