Архів за "2013/08"

Азаров хоче обмежити перехiд квартир на iндивiдуальне опалення

Азаров хоче обмежити перехiд квартир на iндивiдуальне опалення

Кабмін пропонує Верховнiй Радi ввести комплекс обмежувальних заходiв щодо переходу квартир на iндивiдуальне опалення i гаряче водопостачання.

Опубліковано 08/30 16:43

Читати далі → Коментарі (13)


Подаруй дитині казку


Опубліковано 08/29 12:54

Читати далі → Коментарі (5)


Анализ действующих тарифов на отопление и ГВС в Украине

Анализ будем проводить с использованием устаревшего КТМ 204 Украины 244-94, которым руководствовались при расчете действующих тарифов. Отметим, что в приведенном устаревшем документе не учтены значительные внутренние тепловыделения отапливаемых зданий, учтенные в действующем СНиП 2.04.05-91У, поэтому тарифы на отопление необоснованно и серьезно завышены!

Опубліковано 08/29 11:48

Читати далі → Коментарі


Майнові права в Україні. Лекція Тетяни Монтян

Майнові права в Україні. Лекція Тетяни Монтян


Опубліковано 08/28 13:33

Читати далі → Коментарі (21)


ТСН: Водоканал та Київенерго звинуватили у протизаконних махінаціях з тарифами

ТСН: Водоканал та Київенерго звинуватили у протизаконних махінаціях з тарифами

Обурені голови об'єднань співвласників багатоквартирних будинків пікетували уряд із вимогою вплинути на монополістів і переглянути тарифи, — йдеться в сюжеті ТСН.

Опубліковано 08/28 13:28

Читати далі → Коментарі (2)


Коротко про мій будинок або Чому я опинилась тут

Коротко про мій будинок або Чому я опинилась тут

Коротко про мій будинок та діяльність ОСББ. Може дещо занадто акцентована увага на негативних сторонах та проблемах ОСББ, але якщо б не вони, мене б тут не було. Тому поки що так. Я не член правління, тому якщо з'являються питання, відповідь на які зможуть більш об'єктивно представити діяльність нашого ОСББ - задавайте.

Опубліковано 08/22 15:55

Читати далі → Коментарі (24)


Влада житомира хоче привласнити наші домівки. Крок 2

Влада житомира хоче привласнити наші домівки. Крок 2

В міськраді вирішили знайти заміну жекам? На сайті міськради, як завжди, на важкодоступних сторінках з’явилося повідомлення про ініціативу, яка може перевернути сферу ЖКГ міста. Міською владою було оголошено конкурс на визначення виконавців послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій в житлових будинках комунальної власності. Говорячи доступнішою мовою - конкурс на визначення того, хто утримуватиме наші будинки. Зараз це роблять жеки. Про кардинальні зміни в сфері, якою займається ціле муніципальне управління та кілька десятків комунальних підприємств знають кілька осіб. Такі непрозорі методи прийняття важливих для Житомира рішень з боку управління ЖКГ не новина. Кілька місяців тому саме так тисячі житомирян дізналися про підвищення тарифів, коли за закритими дверима склепали рішення виконкому і постфактум оприлюднили, порушивши при цьому ряд вимог законодавства.

Опубліковано 08/13 23:59

Читати далі → Коментарі (5)


ОСББ послуг не надає! Але...

ОСББ послуг не надає! Але...

Тема про те, що ОСББ є лише замовником послуг і ні в якому разі не може їх надавати вже неодноразово підіймалася. І майже всі з цим твердженням погодились. Але й висновки з цього твердження всі зробили кожний - свій. Проблема в тому, що після такого тлумачення функцій ОСББ у багатьох людей, що ними керують, з'явилася хибна і в більшості випадків дуже небезпечна і шкідлива думка: "ми ні за що не відповідаємо, ми лише виконуємо рішення загальних зборів".

Опубліковано 08/13 15:36

Читати далі → Коментарі (63)


@Глава наглядової ради "Київенерго" Іван Плачков: Коли кажуть "індивідуальні котли", це блуд@


Опубліковано 08/13 14:43

Читати далі → Коментарі (18)


Мешканці багатоповерхівки відбили своє майно у ЖЕКа!

Мешканці багатоповерхівки відбили своє майно у ЖЕКа!

Повертаючись додому, інколи для мене є серйозною проблемою перевірити поштову скриньку. Доступ до неї заблоковано колоною дитячих візків та велосипедів. Проблема зберігання дитячих візків актуальна для переважної більшості молодих сімей. Організувати «транспортний парк» в однокімнатній квартирі з площею 3-40 квадратів не дуже виходить, а окремих «калясочних» в наших будинках, на жаль, не передбачено. Разом з тим в наших будинках є вільні приміщення, якими розпоряджаються пройдисвіти.

Опубліковано 08/12 23:50

Читати далі → КоментаріВхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

Мітки

Архів

До нас вже приєдналисяОбговорення