Архів за "2013/11"

Мінрегіон розглянув проблеми створення й функціонування ОСББ

Мінрегіон розглянув проблеми створення й функціонування ОСББ

Регіонам необхідно вжити заходів щодо забезпечення системної роботи з вирішення проблемних питань створення нових та функціонування існуючих об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Опубліковано 11/29 16:02

Читати далі → Коментарі (3)


НАГАДУВАННЯ

НАГАДУВАННЯ


Опубліковано 11/29 14:23

Читати далі → Коментарі


ПОСТАНОВА від 13 листопада 2013 р. № 860 (пільги та субсидії)

ПОСТАНОВА  від 13 листопада 2013 р. № 860 (пільги та субсидії)


Опубліковано 11/28 14:29

Читати далі → Коментарі (13)


Увага ! Повідомлення для підрідних організацій.

Увага ! Повідомлення для підрідних організацій.

Повідомлення про проведення конкурсу по проекту «Оснащення житлових будинків Дніпропетровська будинковими вузлами обліку спожитого тепла, індивідуальними тепловими пунктами з метою створення умов для економії енергоресурсів та сприяння розвитку громадянській активності населення і сприяння створенню ОСББ»

Опубліковано 11/28 13:52

Читати далі → Коментарі


В квартирах Днепропетровщины появятся индивидуальные тепловые пункты (ВИДЕО)

В квартирах Днепропетровщины появятся индивидуальные тепловые пункты (ВИДЕО)

Индивидуальные тепловые пункты в каждую квартиру. В Днепропетровске стартует конкурс «Уютное жилье», реализуют его в рамках проекта Евгения Удода «Красивый город». Первых счастливчиков выбирали в самарском районе, позднее же к участию в конкурсе пригласят дома из других районов нашего города. Подробнее о конкурсе рассказали журналисты программы «Детали».

Опубліковано 11/28 13:35

Читати далі → Коментарі (2)


У Дніпропетровську перший етап конкурсу «Красивий двір» завершено.

9 листопада у Дніпропетровську вже традиційно пройшли треті суботні заходи з благоустрою дворів в рамках першого етапу конкурсу «Красивий двір», який проходить за ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода та Громадської спілки "Наш дім Дніпропетровщина".(ВИДЕО)http://dneprpost.info/index.php?newsid=3810

Опубліковано 11/28 11:06

Читати далі → Коментарі


Планируется установить чёткие сроки для рассмотрения заявлений о принятии в ОСМД новых членов.

В парламент внесён законопроект, который предусматривает установление чётких сроков для рассмотрения заявлений о принятии в члены ОСМД: 10 дней с момента подачи заявления. Также законопроект предусматривает, что владелец квартиры (помещения) будет считаться членом ОСМД, если в установленный срок не получит письменного отказа. Также законопроектом предлагается установить, что членство в ОСМД является бесплатным.

Опубліковано 11/25 12:15

Читати далі → Коментарі


Семінар щодо формування кошторису на утримання будинку

Семінар щодо формування кошторису на утримання будинку

22 листопада 2013 року громадська організація "Об'єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків "Вікторія" провела семінар з питання формування затрат та відшкодування пільг та субсидій на утримання будинку та прибудинкової територіїї для ОСББ та ЖБК Комунарського району м. Запоріжжя.

Опубліковано 11/22 20:37

Читати далі → Коментарі (1)


Проміжний звіт про реалізацію проекту

ПРОМІЖНИЙ ЗВІТ про реалізацію проекту «ПОШИРЕННЯ ДОСВІДУ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЗАПОРІЗЬКОЇ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ, ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ ЩОДО РОЗВИТКУ ТА ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ МІКРОГРОМАД ОСББ ТА ЖБК» В рамках конкурсу «Обмін кращими практиками самоорганізації та громадської діяльності між неурядовими організаціями України» коаліція НГО Запоріжжя, Дніпропетровська та Луцька реалізують проект «Поширення досвіду громадських організацій Запорізької, Дніпропетровської, Волинської областей щодо розвитку та захисту інтересів мікрогромад ОСББ та ЖБК»

Опубліковано 11/21 01:23

Читати далі → Коментарі


Новації і відповіді на старі проблеми проекту Закону України “Про управління багатоквартирним будинком”

Нестор Швець. Неодноразово за час трансформації українського ЖКГ поставало питання - яку форму управління приймати за основу і як легалізувати її в стосунку до загальної системи надання комунальних послуг? Так і зараз, це питання залишається актуальним. Автори нового проекту Закону України “Про управління багатоквартирним будинком” теж спробували дати відповідь щодо розвязання нагальної проблеми.

Опубліковано 11/14 14:45

Читати далі → Коментарі (7)Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

Мітки

Архів

До нас вже приєдналисяОбговорення