→ Написання постів у блогах

Для чого потрібні пости у блогах?:  

Портал ПроОСББ.інфо надає можливість користувачам які пройшли авторизацію на сайті створювати пости у блогах, тобто викладати свої думки та погляди до того чи іншого питання супроводжуючи це фото та відео матеріалами. Відповідно, користувачі які є у Ваших друзях, можуть читати та коментувати Ваші пости.

Як створити пост?:

 Для того, щоб створити пост потрібно натиснути «Мій профіль», Вас автоматично перекине на сторінку Вашого профілю де Ви побачите кнопку «Створити пост», яка знаходиться у верхній частині екрану праворуч. Ви одразу перейдете на сторінку створення посту. Вам потрібно буде заповнити всі поля для того, щоб створити пост, а саме: назва, мітки(слова за якими можливо буде швидко знайти ваш пост), вибрати головне фото(натискаєте обрати файл, вибираєте фото з вашого комп’ютера та натискаєте завантажити), написати вступ до посту у якому буде коротко розкрита основна тема та  проблема, а також у вікні тексту написати весь текст посту. Ви маєте змогу редагувати ваш текст, завдяки лінійці форматування тексту.

Як вставити зображення у пост?:

У пості ви маєте три варіанти вибору вставки зображень:

1)      Вставка головного фото посту. Це можливо зробити натиснувши кнопку «Виберіть файл», що знаходиться на сторінці редагування посту, фото встановлюється після того як ви написали мітки до посту. Після того як ви обрали головне фото до посту, Ви натискаєте кнопку завантажити.

2)      Можлива вставка фото безпосередньо під час написання основного тексту, шляхом написання URL самого зображення, це можливо зробити натиснувши кнопку яка схожа на «зелене деревце» та знаходиться на панелі форматування тексту, що розміщена безпосередньо над тим вікном де ви вводите основний текст. Натиснувши кнопку вставки зображення, перед вами з’явиться діалогове вікно з трьома рядками, у першому з них Ви вводите URL(Інтернет адреса зображення ) та натискаєте кнопку Insert. Інших два рядки не обов’язкові для заповнення.

3)      Третій спосіб вставки зображення можливий при натисканні кнопки «Вставити зображення», що знаходиться в самому кінці редагування посту. Так ви можете вставляти зображення серед тексту, поставивши курсор у потрібному місці та натиснувши цю кнопку. Потім Ви обираєте потрібне Вам зображення та натискаєте завантажити.

Як вставити відео у пост?:

Можлива вставка відео безпосередньо під час написання основного тексту, шляхом написання URL самого відео, це можливо зробити натиснувши кнопку яка схожа на «кіноплівку» та знаходиться на панелі форматування тексту, що розміщена безпосередньо над тим вікном де ви вводите основний текст. Натиснувши кнопку вставки відео, перед вами з’явиться діалогове вікно з трьома рядками, у першому з них Ви вводите URL(Інтернет адреса відео) та натискаєте кнопку Insert. Інших два рядки не обов’язкові для заповнення.

 

 

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення