→ Групи

Для чого потрібна група?

Групи надають Вам можливість об’єднувати певну кількість користувачів навколо однієї або декількох тем. користувачі, які стають учасниками групи, можуть брати участь в обговореннях різних проблем, розміщувати фотографії. Розміщена у групі інформація може бути доступною як усім користувачам, так і лише учасникам групи.

Як створити групу?

Пройшовши авторизацію на сайті, у його верхній частині потрібно вибрати вкладку «Групи», або ж натиснути кнопку "Мої групи". На сторінці, що відкрилася, натисніть кнопку «Створити», що знаходиться у верхній частині сторінки. Заповніть форму реєстрації, зокрема вкажіть назву групи, місто (якщо група має за мету об'єднувати людей з однієї місцевості), та код, що висвітлюється на картинці, призначений для того, щоб перевірити чи створюється група людиною, а не автоматизованою програмою.

Користувач, який створює групу, має можливість зробити її відкритою чи закритою, встановивши прапорець у відповідній комірці, або лишивши її порожньою. Відкрита група передбачає, що інформація розміщена у ній буде доступна всім користувачам порталу.

Заповнивши форму реєстрації, натискайте кнопку «Створити».

Наповнення групи базовою інформацією

Для того, щоб наповнити групу базовою інформацією натисніть кнопку редагування, що знаходиться у верхній частині сторінки. У вкладці «Базова інформація» користувач може заповнювати/редагувати такі дані: назва групи, її опис, місцезнаходження (у разі потреби). Збережіть заповнену/відредаговану інформацію, натиснувши відповідну кнопку "Зберегти", що знаходиться в нижній частині сторінки.

Головне фото групи

Для того, щоб змінити/встановити головне фото групи натисніть кнопку редагування, що знаходиться у верхній частині сторінки. У вкладці «Головне фото» Користувач може змінювати головне фото групи, яке буде висвітлюватись на її головній сторінці, а також під час пошуку групи іншими користувачами. Щоб завантажити головне фото натисніть кнопку «Вибрати файл» та оберіть необхідне фото зі свого комп’ютера, клікніть на  кнопку «Завантажити».

Запрошення учасників до групи

Для запрошення учасників, надішліть іншим користувачам порталу відповідне повідомлення.

Обговорення в групі

Щоб створити нове обговорення Користувачу потрібно натиснути кнопку «Створити тему»,яка знаходиться праворуч,у верхній частині сторінки, далі відкриється вікно в якому Користувач заповнює назву теми та її зміст. Далі натискає кнопку «створити».  І після того Ваша тема стає доступною для обговорення всім учасникам групи. Також Користувач має можливість видалити обговорення. Для цього потрібно зайти в групу та на головній сторінці натиснути кнопку «Всі теми» і обравши відповідну з тем, видалити її, натиснувши кнопку "Видалити". Щоб перейти до вже існуючого обговорення, потрібно просто натиснути на нього на головній сторінці групи, вибравши його зі списку всіх тем.

Як покинути групу?

 Для того, щоб покинути групу Користувачу потрібно натиснути кнопку «Покинути», яка знаходиться у правій верхній частині сторінки групи поруч з кнопкою «Редагувати». Після того як Ви натиснете кнопку «Покинути» перед  Вами з’явиться діалогове вікно, для того, щоб упевнитись в тому, що ви бажаєте покинути групу. Відповідно до свого рішення Ви натискаєте «Так» або «Ні».

Як видалити групу?

Користувач має право видаляти групу лише якщо він є адміністратором групи. Для того, щоб видалити групу потрібно натиснути кнопку "Редагувати", що знаходиться праворуч у верхній частині сторінки. Далі у вкладці "Базова інформація" потрібно  опуститись в нижню частину сторінки та натиснути кнопку "Видалати". Увага! Після видалення групи вже не буде можливості відновити дані.

Як трансформувати групу в ОСББ?

При трансформації групи в ОСББ Ви отримаєте розширені можливості по управлінню Вашої організації: документи, тарифи, новини і т.п. Усі поточні дані будуть збережені. Для того щоб трансформувати групу в ОСББ, користувач має натиснути кнопку "Редагувати", що знаходиться праворуч у верхній частині сторінки. Далі у вкладці "Базова інформація" потрібно  опуститись в нижню частину сторінки та натиснути кнопку "Трансформувати в ОСББ".

Управління складом учасників групи

Адміністратор групи має можливість редагувати склад учасників групи, тобто видаляти та додавати учасників у групу,а також надавати їм права адміністратора. Щоб видалити учасника або надати йому права адміністратора групи, потрібно натиснути кнопку "Редагувати", що знаходиться в верхній частині сторінки та натиснути вкладку "Склад". Перед користувачем з'явиться список всіх учасників, поруч з фото кожного учасника, є кнопка редарувати. Натиснувши цю кнопку, Адміністратор може надати Користувачеві право на адміністрування або видалити його з групи, вибравши відповідну команду.

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення