→ Логін і пароль

Як мені увійти в свій аккаунт на ПроОСББ.інфо?

Для входу до облікового запису необхідно ввести адресу електронної пошти, зазначену при реєстрації, в полі "Email ", після чого потрібно вказати свій пароль у відповідному полі та натиснути "Увійти". Зробити це можна, заповнивши відповідну форму, що розміщена у правому верхньому куті на головній сторінці сайту, або ж за посиланням "Вхід" у розділі "Авторизація" у нижній частині сайту.

Я не пам'ятаю, яку адресу електронної пошти я використовую для входу на ПроОСББ.інфо

Попросіть одного з друзів на ПроОСББ.інфо зайти на сторінку Вашого профілю та відправити Вам повідомлення. Якщо в опціях у Вас встановлено сповіщення про отримання повідомлень на сайті, то на Вашу електронну пошту прийде лист. У такий спосіб Ви дізнаєтесь яку адресу Ви використовуєте на ПроОСББ.інфо. В іншому випадку, звертайтесь до Адміністрації сайту.

Відображається повідомлення про помилку: "Неправильний email або пароль"

1. Переконайтеся, що Ви набрали правильну адресу електронної пошти, а функцію Caps Lock вимкнено, і повторіть спробу входу.

2. Якщо виконати вхід як і раніше не вдається, спробуйте відновити пароль.

3. Якщо після відновлення пароля не вдалося увійти на сайт, спробуйте увійти на сайт за допомогою іншого веб-браузера.

Я хочу змінити свій пароль

Якщо Ви знаєте свій пароль і хочете його змінити, це можна зробити, виконавши наступні дії:

1. Авторизуйтесь на сайті.

2. Натисніть посилання «Мій профіль», що знаходиться у правому верхньому куті поруч з Вашою фотографією.

3. Ліворуч під Вашим фото натисніть «Редагувати».

4. Вгорі оберіть вкладку «Пароль» та введіть новий пароль у двох полях. Нижче введіть поточний пароль та натисніть «Зберегти».

Я забув пароль і хочу його відновити

Запит на процедуру відновлення пароля може бути виконаний при натисканні посилання "Забули пароль?" біля кнопки "Увійти".

Чи можу я отримати нагадування зі своїм паролем по електронній пошті, щоб не скидати його?

З метою безпеки ПроОСББ.інфо не висилає діючі паролі користувачів електронною поштою. Ви можете відновити свій пароль тут.

Я не отримав повідомлення ел. пошти для відновлення пароля

Якщо Ви не можете знайти лист про відновлення пароля, в першу чергу перевірте папки "Видалені" і "Небажана пошта" своєї поштової скриньки на випадок, якщо воно було помилково переадресовано туди. Якщо Ви не можете знайти цей лист, спробуйте повторити запит на відновлення пароля, натиснувши тут. Якщо після всіх цих дій Ви все ще не отримали листа з посиланням на відновлення пароля, відправте листа Адміністрації сайту.

На адресу моєї електронної пошти прийшло повідомлення для відновлення пароля, але мені не потрібно відновлювати пароль

Якщо Ви отримали лист про відновлення пароля ПроОСББ.інфо, якого Ви не запитували, то найімовірніше, хтось випадково ввів адресу Вашої електронної пошти, намагаючись увійти на свій аккаунт. Найчастіше таке трапляється, якщо у Вас досить поширене ім'я адреси електронної пошти. Якщо Ви не перейшли за посиланням, зазначеної в повідомленні електронної пошти, безпеці Вашого облікового запису нічого не загрожує. Однак, якщо Ви отримали другого такого листа, сповістіть про це Адміністрацію сайту.

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення