→ Створення сайту ОСББ

Сайт ОСББ:

 Портал Proosbb.info  дає можливість Вам створювати сайти для своїх ОСББ та об’єднувати на цьому сайті користувачів які є членами вашого ОСББ або тих хто має певне відношення до Вашого об’єднання. Але ця функція стає доступною тільки після того як ви проходити авторизацію на сайті, тобто ви маєте зайти на сайт під своїм логіном та паролем, який Ви отримуєте після проходження реєстрації.

Пошук ОСББ:

Для того, щоб знайти сайти ОСББ,які зареєстровані на порталі  Proosbb.info потрібно у верхній частині екрану вибрати вкладку ОСББ та у робочому полі вікна яке відкриється перед Вами ввести адресу ОСББ, включаючи місто, або знайти потрібне Вам об’єднання на карті.

Як створити сайт ОСББ?:  

Для того, щоб створити власний сайт ОСББ на порталі Proosbb.info потрібно у верхній частині екрану вибрати вкладку ОСББ та у робочому полі вікна яке відкриється перед Вами натиснути на кнопку «Створити», яка знаходиться праворуч у верхній частині екрану. Далі Вам потрібно заповнити форму ввівши такі дані: назва, місто, адреса та код безпеки, а також Вам потрібно впевнитися, що Ваше ОСББ правильно відображається на карті позначене відміткою, яка автоматично переміститься на потрібне місце після того, як Ви вкажете адресу. Потім Вам потрібно натиснути кнопку створити. Після того як Ви натиснули кнопку створити, Ви переходите на сторінку Вашого ОСББ, яка отримує свою Інтернет адресу, яку можна побачити в адресному рядку у верхній частині екрану. Ви отримуєте адресу такого формату http://*.proosbb.info/  де на місці зірочки буде написана назва Вашого ОСББ.

Редагування сайту ОСББ:

Першим, що ВИ маєте зробити після того, як Ви створили сайт ОСББ, це його редагування. Для того , щоб перейти до редагування сайту ОСББ, ви маєте натиснути кнопку «редагувати», що знаходиться у верхній частині робочого поля групи. Після того як ви натиснули кнопку редагувати, перед вами з’являється вікно з шістьма вкладками «Базова інформація», «Головне фото», «Склад», «Тарифи», «Документи» та «Розділи».

У вкладці «Базова інформація» Ви отримуєте можливість редагувати такі дані: Назва, опис, місто, адреса, новини та домен сайту ОСББ, тобто його адресу . Також у цій вкладці ви маєте змогу видалити сайт ОСББ.

У вкладці «Головне фото» Ви можете змінювати головне фото сайту ОСББ, яке буде висвітлюватись під час пошуку ОСББ та на головній сторінці сайту об’єднання. Для того, щоб завантажити головне фото Вам потрібно натиснути кнопку «Вибрати файл» та обрати файл з свого комп’ютера та натиснути кнопку «завантажити». Відповідно, у майбутньому Ви зможете змінювати головне фото сайту вашого ОСББ зайшовши у ту саму вкладку.

У вкладці «учасники» Ви можете редагувати склад учасників Вашого сайту ОСББ, тобто Ви маєте можливість видалити учасника з сайту, якщо Ви вважаєте, що його перебування в ОСББ є недоцільним.

Вкладка «тарифи» дає Вам змогу додавати тарифи та примітки про них, для їх обговорення. Для того, щоб додати тарифи потрібно заповнити форму яка з’являється перед Вами та натиснути кнопку «Додати». Також у цій вкладці ви можете редагувати та видаляти свої тарифи.

У вкладці «Документи» Ви можете викладати Ваші установчі документи, та документи які допомогли Вам при реєстрації Вашого ОСББ для того, щоб допомогти зареєструватися ініціативним групам, які тільки бажають створити ОСББ.

Обговорення в на сайті Вашого ОСББ:

Для того, щоб створити нове обговорення Вам потрібно натиснути кнопку «Форум » а потім натиснути «Створити тему», де ви вказуєте назву теми та її зміст. Також, у вкладці «Форум» Ви можете знаходити та приєднуватись до вже існуючих обговорень, які з’являються перед Вами у вигляді списку.

Як завантажити фото на сайт ОСББ?:

Для того, щоб завантажити фото на сайт Вашого ОСББ потрібно натиснути кнопку «Фото», яка знаходиться ліворуч у верхній частині екрану. Потім у вікні яке відкривається перед Вами потрібно натиснути кнопку «Завантажити фотки», далі Ви обираєте фото з Вашого комп’ютера та натискаєте кнопку «Завантажити».  Також у цій вкладці Ви можете редагувати список фото, що знаходяться на сайті Вашого ОСББ.

Як покинути сайт ОСББ?:

Для того, щоб покинути сайт ОСББ Вам потрібно натиснути кнопку «Покинути», яка знаходиться у правій верхній частині робочого поля сайту  поруч з кнопкою «Редагувати». Після того як Ви натиснете кнопку «Покинути» перед  Вами з’явиться діалогове вікно, для того, щоб упевнитись в тому, що ви бажаєте покинути групу. Відповідно до свого рішення Ви натискаєте «Так» або «Ні».

 

 

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення