Гарячі теми → Проект Закону про внесення змін до Закону "Про ОСББ", 2016 від 15.01.2013. Автор: Ландик В.І.

Проект

 вноситься народним депутатом України

В.І. Ландиком (посв. № 268)

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

“Про внесення змін до Закону України “Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку” (щодо попередження правопорушень прав населення при створенні ОСББ)

Верховна Рада України  постановляє:

І. Внести до Закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку” Відомості Верховної Ради України, 2002 р., №10, ст. 78) такі зміни:

1. Пункт 11 статті 1 – “Визначення термінів” викласти у такій редакції:

“Уповноважена особа власника – фізична або юридична особа, яка має оформлену в установленому порядку довіреність власника представляти його інтереси відповідно до довіреності, та в межах, визначених законом. За бажанням та ініціативою власника дана довіреність може посвідчуватися органом місцевого самоуправління, при цьому форма довіреності, строк довіреності та підстави припинення представництва до довіреністю, регулюються відповідними положеннями Цивільного кодексу України. Дана довіреність повинна бути посвідчена органом місцевого самоуправління безкоштовно для власника не пізніше семи днів з дати її представлення для посвідчення.”

2. Пункт 4 статті 6  -  “Створення об’єднання. Скликання і проведення установчих зборів об’єднання” викласти у такій редакції:

         “Повідомлення про проведення установчих зборів направляється власником будинку або ініціативною групою не менше ніж за 14 днів до дати проведення установчих зборів. Повідомлення направляється в письмовій формі і вручається кожному власнику (його представнику за відповідною довіреністю) під розписку або шляхом поштового відправлення (рекомендованим листом). У повідомленні про проведення установчих зборів зазначається, з чиєї ініціативи скликаються збори, місце і час проведення, проект порядку денного.”

3. Пункт 6 статті 6 – “Створення об’єднання. Скликання і проведення установчих зборів об’єднання” викласти у такій редакції:

         “Установчі збори вважаються повноважними, якщо на них присутні більше п’ятдесяти відсотків власників (представників власників).”

ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування

Голова Верховної Ради України

Законопроект

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

 

Автор: ПроОСББ.інфо | 01/29 11:33

1

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення