Василь Гацько

Експерт
  • Місто Київ
  • Інтереси ОСББ, громадська та політична діяльність
  • Про мене очолюю Демократичний Альянс.
  • Експертиза реєстрація ОСББ, публічний захист інтересів ОСББ, адвокасі

Реформи від Кличка – #суперЖЕК

Реформи від Кличка – #суперЖЕК

За шість місяців до виборів у Кличка оголосили старт "реформи ЖКГ" в столиці. Прямо здивували своєю сміливістю. Однак, здивування тривало недовго: до ознайомлення з документами. Суть змін звели до об'єднання всіх столичних жеків в одне підприємство, облаштування на базі 96 існуючих точок прийому громадян 80 "сервісних центрів".

Столичні ОСББ та ЖБК зустрілися з експертами порталу ПроОСББ.інфо

Вчора у Києві говорили про користування електричною енергією. Підписали декілька звернень з вимогою привести постанову КМУ № 1357 «Про затвердження Правил користування електричною енергією для населення» та Закону «Про електроенергетику» у відповідність до Закону «Про житлово-комунальні послуги» передбачивши правила, порядок та типовий договір послуги з електропостачання як для споживачів – фізичних осіб так і їх об’єднань. (6 фото)

Столичні ОСББ та ЖБК зустрілися з експертами порталу

Столичні ОСББ та ЖБК зустрілися з експертами порталу

Вчора провели гарну зустріч столичних ОСББ та ЖБК з експертами порталу. Говорили про вирішення проблем, спричинених Київенерго, наслідки затвердження "тарифів" та захисту прав громадян на отримання пільг та субсидій.

Німецький досвід в управлінні відходами

Німецький досвід в управлінні відходами

Нещодавно повернувся з Німеччини, де вивчав досвід міст в управлінні відходами. Розміщую коротке відео про сміттєпереробні заводи та сміттєзвалище, що чистіше за газони перед Кабінетом Міністрів України.

Рейдерські ОСББ від забудовників множаться

Рейдерські ОСББ від забудовників множаться

Ось схоже ще одне рейдерське ОСББ від забудовника. Поширюється схема, "обкатана" компанією-забудовником на житловому комплексі, де я проживаю. Колись у такий спосіб Міськжитлобуд, що належить депутату Київради Денису Костржевському, створив ОСББ в двох з трьох будинків нашого комплексу.

Киев, вул. Я.Гашека 17/1

Прислали нам такого листа: "Может Вы мне поможете или подскажете куда обратиться с проблемой "ужасный подъезд"? С ЖЕКом бесполезно говорить :((" Страшно подумати, що будинки можна було запустити до такого стану ( (5 фото)

Моя хата не з краю. Свою Новорічну ніч проведу в Межигір’ї

Моя хата не з краю. Свою Новорічну ніч проведу в Межигір’ї

Про «Проблему з монополістами» я вперше почув у 2006 році від керівників об’єднань співвласників, до яких звертався за порадами з питань створення ОСББ у моєму будинку. Вже тоді, з їх слів, проблема мала довгу історію, а її рішення завжди відкладалося владою «на потім». На жаль, цього «потім», як і «покращення життя вже сьогодні» для столичних об’єднань, так і не настало.

Херсонський Водоканал зняв кліп про себе з нагоди ювілею )

Херсонський Водоканал зняв кліп про себе з нагоди ювілею )

Кліп зняли на музику групи Ace of Base - Beautyful Life. Транслюють його по місцевому телеканалу )

Контроль за ремонтами київських будинків та прибудинкових територій: зразки запитів та скарг

Демократичний Альянс та бюро журналістських розслідувань "Свідомо" розпочали у столиці громадську ініціативу з контролю за ремонтами будинків та прибудинкових територій. Один з інструментів – Закон України «Про доступ до публічної інформації». Його перевага над зверненням громадян – інформація надається на запит впродовж 5 днів!!!

Ломбард, який розмістили в евакуаційному виході з мого будинку, пакує валізи

Ломбард, який розмістили в евакуаційному виході з мого будинку, пакує валізи

Писав вже раніше, що перекривши стіною коридор запасного виходу, ЖЕК депутата Київради Дениса Костржевського, поселив у моєму будинку спеціалізовану кредитну установу. Декілька звернень та перевірок допомогли організувати «переїзд» ломбарду на нову адресу.

1 2 3 4 5 →|

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення