Євгенія Хомічова

  • Місто Київ
  • Інтереси Реформування житлово-комунальної галузі господарства, як галузі, яка торкається безпосередньо кожного з нас.
  • Про мене Юрист, координатор проектів в Громадській організації "Київський центр сприяння розвитку ОСББ".

Мінрегіон не може відповідати мовчанням на наші рекомендації.

Мінрегіон зобов'язаний приймати наші рекомендації до розгляду. Або наші побажання будуть враховуватися, або Мінрегіон має право обґрунтовано відмовитися від наших рекомендацій. Уряд має намір значно збільшити дотування галузі ЖКГ за рахунок коштів державного бюджету. Про ефективне використання цільового фінансування та про плани роботи Громадської ради при Мінрегіоні з «У.К.» поділився його голова, віце-президент Київського центру сприяння розвитку ОСББ Олександр Скубченко.

Вітання від Київського центру сприяння розвитку ОСББ ! Обрано керівний склад Громадської ради.

29 березня 2012 року відбулося перше засідання Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

До уваги громадськості!

Мінрегіон України формує персональний склад Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ

Колегія в Мінрегіонбуді 01.03.2012 р.

Колегія в Мінрегіонбуді 01.03.2012 р.

Головним завданням держави, зокрема і Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, є вирівнювання диспропорцій у розвитку регіонів країни та наближення публічних послуг до людини. Про це сказав очільник Мінрегіону Анатолій Близнюк, відкриваючи засідання Колегії відомства, на якому розглядалися підсумки роботи за минулий рік та пріоритетні завдання на поточний.

Інформаційна кампанія Київського центру сприяння розвитку ОСББ

Громадська організація "Київський центр сприяння розвитку ОСББ", реалізуючи Програму "Моя оселя - моя фортеця!" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" здійснює інформаційну кампанію, метою якої є популяризація ОСББ.

10 фактів про ОСББ

10 фактів про ОСББ

Громадська організація "Київський центр сприяння розвитку ОСББ", в межах Програми "Моя оселя - моя фортеця!", яка була підтримана Програмою МФВ "Посилення впливу громадянського суспільства", розробила та надрукувала брошюру "10 фактів про ОСББ". Крім фактів брошюра містить інформацію про телефони "гарячої лінії" Ресурсного центру ОСББ, що сприятиме його популяризації.

"Київський центр..." завжди поруч!

"Київський центр..." завжди поруч!

ГО «Київський центр сприяння розвитку ОСББ» разом з Подільською районною державною адміністрацією міста Києва 20.05.2011 року підписала Угоду про співпрацю.

Семінар-тренінг "Стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги у багатоквартирному будинку"

Семінар-тренінг "Стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги у багатоквартирному будинку"

Київський центр сприяння розвитку ОСББ, Інформаційно-аналітичне видання «Час ЖКХ", ДП "Інноваційний центр" та при участі Радника Голови КМДА Олександра Безносика, за підтримки Солом'янської та Голосіївської у м. Києві РДА 16 травня 2011 р. у Солом`янському районі міста Києва та 17 травня 2011 р. у Голосіївському районі міста Києва провели безкоштовний семінар-тренінг на тему «Стягнення заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги у багатоквартирному будинку».

Урочисте відкриття Ресурсного центру в Солом'янському районі

Урочисте відкриття Ресурсного центру в Солом'янському районі

23 березня 2011 р. в актовому залі Солом’янської в м. Києві РДА за адресою пр. Повітрофлотський, 41, відбулося урочисте відкриття Ресурсного центру ОСББ на базі Солом’янської районної державної адміністрації в місті Києві.

Ресурсні центри для ОСББ

ГО "Київський центр сприяння розвитку ОСББ" створила Ресурсні центри для ОСББ на базі Районних державних адміністрацій міста Києва.

1

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення