Катерина Чижик

  • Місто Дніпро
  • Інтереси донька))) ОСББ та ЖБК. Риболовля, футбол, покер.
  • Про мене Голова Асоціації розвитку ОСББ та ЖБК "Сучасний дім", у минолому Керівник ЖБК, заступник голови ОСББ "Прометей 18-в", голова Жовтневої районної у м. Дніпропетровську Асоціації захисту прав споживачів житлово-комунальних послуг "Наш дім", заступник голови Дніпропетровської міської Асоціації "Наш дім", Голова Дніпропетровської обласної Асоціації ОСББ та ЖБК "Наш дім", заступник Голови Правління Спілки Власників Житла України, Член Національної ради при КМУ з питань створення та сприяння функционування ОСББ Освіта вища: ДМТ червоний диплом за фахом комерсант, спеціальність - комерційна діяльність у будівництві. ПГАСиА - економіст. Факультет - Облік та аудит. Брала участь у тренінгах: - у 2001 році - тренінг “Прямі продажі” - у 2002 році - тренінг “Комунікації з громадськістю” ПДАБА - у 2003 році – курси «Бухгалтерський облік» - у 2010 році – серія тренінгів Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск»: • «Розробка та управління соціальними проектами» • «Фандрейзинг та управління фінансами організації» - серія тренінгів від UNITER: • «Ефективна комунікація» • «IV вектори лідерства»

ОСББ "Білий Лелека-2015" виграло суд першої інстанції у ПАТ по газопостачанню та газифікації "Дніпропетровськгаз"

Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» звернулося до Господарського суду Дніпропетровської області з двома позовними заявами до ОСББ «Білий лелека-2015», про укладення двох договорів. В першій позовній позивач просив зобов’язати відповідача укласти із Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» договір про забезпечення можливості проведення монтажу, збереження та здійснення експлуатації будинкового (загальнобудинкового) ВОГ. В другій позовній заяві позивач просив зобов’язати відповідача укласти із Публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації «Дніпропетровськгаз» договір щодо зняття показань будинкового вузла обліку природного газу та лічильників газу, встановлення у КВАРТИРАХ споживачів. На підтвердження своїх позовних вимог позивач посилається на наступні нормативні акти України: статтю 385 Цивільного Кодексу України, п. 4 Тимчасового положення про порядок проведення розрахунків за надання послуг з газопостачання в умовах використання загально будинкового вузла обліку, яка затверджена Постановою КМУ від 16.05.2002 року, під номером 620, та главу 5 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, який затверджений Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494. Згідно його міркувань, ОСББ «Білий Лелека-2015» відповідно до ст.. 385 ЦК України є юридичною особою, яка є балансоутримувачем та управителем багатоквартирного будинку, який розташований за адресою: м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 122. Тому на дану юридичну особу діють норми щодо встановлення загально будинкових приладів обліку газу, відповідно до глави 5 розділу ІХ Кодексу газорозподільних систем, який затверджений Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494. Тому позивач запропонував встановити загально будинковий прилад для обліку газу, однак відповідачі неофіційно відмовилися, тому вони звернулися до суду.

Пока все спорят...

Пока все спорят, ОСМД, ОСН, без юр.лица... А в это время... ВР инициирует уничтожить все 17000 ОСМД, ради чего??? Предлагаю ознакомиться...

КМУ не поддержал ОСМД и ЖСК в вопросе льгот и субсидий

КМУ не поддержал ОСМД и ЖСК в вопросе льгот и субсидий

Сегодня на заседании КМУ не поддержано Постановление КМУ, которое позволяло снять проблематику выплаты населению ОСМД и ЖСК льгот и субсидий.

Лифт, как элемент жизнедеятельности ОСМД/ЖСК. Новый взгляд на старые проблемы.

Лифт, как элемент жизнедеятельности ОСМД/ЖСК. Новый взгляд на старые проблемы.

30.07.13 в Днепропетровске прошел круглый стол "Лифт - особенности эксплуатации и обязанности сторон" Члены Ассоциации "Наш дом" очень активно задавали вопросы специалистам компании "ДИЭКС", которая принимала гостей в своем уютном офисе. Все что я запомнила - рассказываю. А присутствующим на мероприятии председателям предлагаю меня дополнить.

Виступ на засіданні Національної ради у м.Луцк "Проблемні питання функціонування ОСББ та ЖБК"

Виступ на засіданні Національної ради у м.Луцк "Проблемні питання функціонування ОСББ та ЖБК"

На засіданні Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ, Олександр Вілкул поставив завдання активізувати створення ОСББ у всіх регіонах країни. Не обішлося й з обговорення проблемних питань, які стримують розвиток інституції ОСББ та є шкідливими.

19.06.13 у профільному комітеті ВР проходило обговорення "КАДР". Проект відправлено на доробку.

19.06.13 у профільному комітеті  ВР проходило обговорення "КАДР". Проект відправлено на доробку.

Від Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства був присутній заступник Міністра Білоусов А.Л. Від громадськості був присутній член Національної ради Лєдньов В.М. Також на засіданні на питання відповідав автор законопроекту Морозенко Є.В. Проект запропоновано доопрацьовувати та розглянути ще раз восени.

З ОСББ та ЖБК стане не потрібно щось узгоджувати!!!

Повідомлення про офіційне оприлюднення проекту Закону України «Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж» Розробник проекту: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (далі - НКРЗІ). Мета прийняття рішення: Метою прийняття Закону є закріплення на законодавчому рівні відносин між суб’єктами ринку телекомунікацій, власниками майнових комплексів, місцевими органами самоврядування та власниками діючої інфраструктури телекомунікаційних мереж та виконання Доручення Президента України від 21 березня 2012 року № 1-1/645. Інформація про оприлюднення: Доопрацьований проект Закону України “Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж” оприлюднено 08 квітня 2013 року на веб-сайті НКРЗІ за адресою: http://www.nkrzi.gov.ua у рубриці “Регуляторна діяльність”, підрубриці “Проекти регуляторних актів”. Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб до проекту Закону України “Про спільне використання інфраструктури телекомунікаційних мереж” просимо надсилати до НКРЗІ протягом місяця з дня оприлюднення в електронному вигляді на e-mail: pan@nkrzi.gov.ua та на поштову адресу: вул. Хрещатик, 22 м. Київ, 01001. http://www.nkrz.gov.ua/uk/1325601142/1339423716/1366042309

Не все ЖЭКи одинаковы...

Как ни странно, но в домах где хорошо работает ЖЭК, ОСМД создаются намного реже, чем в тех домах, где ЖЭК не работает совсем... А бывает, что начальник ЖЭКа и работает сам хорошо, коллектив работает хорошо и ОСМД вокруг создаются. Серия первая)))

Видео. Прототип ОСМД - Дом ПЕДО.

Много видела сюжетов про ОСМД, но этот сюжет меня поразил особенно. Понравилось очень. Выражаю огромную благодарность коллективу "Два берега" за вот такой вот экскурс в историю. Новый взгляд на современные реформы в нашей стране. Обратите внимание - спекуляции с землей были и тогда))))))

Операция "КАДР"

Операция "КАДР"

ПРЕДЛАГАЮ ОБСУДИТЬ Проект ЗАКОНУ, який вноситься народним депутатом України Морозенком Є.В. "Про внесення змін до деяких законів України щодо створення і використання корпоративних амортизаційних депозитних рахунків житлових будинків"

1 2 3 4 5 →|

Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення