Сергій Аверков

  • Місто Вознесенськ
  • Інтереси ЖКХ, ОСББ, Енергозбереження, Земельні відносини
  • Про мене Голова громадської організації "Агентство економічного розвитку" Голова ОСББ "Гостинний двір"

Пріоритетність розвитку ОСББ залишаться декларативною і фінансово не підтверджується

Пріоритетність розвитку ОСББ залишаться декларативною і фінансово не підтверджується

До такого висновку прийшли голови ОСББ м. Вознесенськ, які зібралися 5 червня щоб обговорити результати громадського моніторингу фінансування капітальних робіт за рахунок бюджетних коштів.

Чи стануть Револьверні фонди панацеєю для ОСББ?

Чи стануть Револьверні фонди панацеєю для ОСББ?

24-26 вересня 2013 року в м. Вознесенськ, що на Миколаївщини, зібралися люди з усіх регіонів України, яким не байдужі проблеми розвитку ОСББ, для того щоб обговорити інноваційний досвід по запровадженню інструментів фінансової підтримки та стимулювання організаційного розвитку об’єднань співвласників та житлових кооперативів. Досвід презентувала Вознесенська громадська організація «Агентство економічного розвитку» якій вдалось створити місцевий Револьверний фонд підтримки ОСББ та ЖБК.

ОСББ програло апеляцію - попереду касація

ОСББ програло апеляційну справу по відшкодуванню збитків на користь одного з співвласників будинку. Готується касація. Потрібна допомога бо справа принципова і у разі негативного рішення Верховного суду може вплинути на судову практику і тим самим негативно впливати на інші ОСББ. Тому вкрай потрібна допомога в кваліфікований підготовці касації.

Приміщення загального використання

Колеги потрібна допомога! Сьогодні у нас в місті почастішали конфлікти в ОСББ, які виникають в ході використання приміщень загального користування: кладовки, калясочні, підвали. В одному будинку, пенсіонер, учасник ВОВ, інвалід, зайняв підвал, а потім продав квартиру і переїхав в сусідній будинок, а підвал продовжує використовувати, а іншим мешканцям не вистачає підвальних приміщень і починаються чвари. В іншому будинку калясочні завалили будівельними матеріалами, і не звільняють на вимогу правління.

Он-лайн дискусія "Земля і ОСББ"

Колеги! Сьогодні, 9.04.2013 р. о 17:00 буде проходити он-лайн дискусія щодо земельних питань для ОСББ. Виступаю - я , Аверков Сергій (10-15 хв.)

97% ОСББ на Миколаївщині не мають прибудинкових територій!

97% ОСББ на Миколаївщині не мають прибудинкових територій!

Такі результати соціологічного дослідження проведеного громадською організацією «Агентство економічного розвитку» в рамках роботи національної коаліції з удосконалення процедури оформлення прибудинкових територій.

Роз"яснення від Держархбудінспекції щодо земельних ділянок

Виявляється ще не у всіх містах Держархбудінспекції знають що при проведенні капітального ремонту або реконструкції багатоквартирного будинку, у разі якщо геометричні розміри будинку не змінюються, то при заповненні декларацій про початок будівництва інформація щодо земельної ділянки та документа, що посвідчує право власності або користування земельною ділянкою, НЕ ЗАПОВНЮЄТЬСЯ!!!!

Чому наші ОСББ та ЖБК досі не мають прибудинкових територій.

Чи може бути так в правовій державі – коли закон дає громадянам право, а вони не можуть їм скористатися бо немає процедури?

Вознесенці обговорили земельні проблеми ОСББ з народним депутатом України!

У Вознесенську за круглим столом голови ОСББ, зустрілися з народним депутатом України Гержовим Юрієм Івановичем, першим заступником міського голови Луковим Віталієм Дмитровичем, представниками органу місцевого самоврядування, та Держкомзему в м. Вознесенськ. Обговорювали проблеми передачі прибудинкових територій у власність чи оренду для ОСББ і ЖБК.

Проблеми передачі прибудинкових територій актуальні в усіх регіонах України.

Проблеми передачі прибудинкових територій актуальні в усіх регіонах України.

Такий висновок можна зробити за підсумками семінару обміну, який з 15 по 17 травня проходив в м. Вознесенськ і був присвячений проблемам оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків. На семінарі були присутні представники громадських організацій, ОСББ та ЖБК сіл, селищ та малих міст з усіх регіонів України.


Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення