Ресурсний центр для ОСББ Громадської організації "Об'єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків "Вікторія"

  • Місто Запоріжжя
  • Інтереси Помічник, соратник, захистник та порадник ефективних власників
  • Про мене 29 жовтня 1998 року в міськвиконкомі була зареєстрована громадська організація “Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків “Вікторія”. Станом на 01 серпня 2012 року організація нараховує 219 ЖБК та ОСББ (в місті Запоріжжі їх всього 450). Організація їснує за рахунок вступних та членських внесків ЖБК та ОСББ, які вступили до організації. Організація представляє, захищає своїх членів. Проводить семінари, консультує і саме головне - організація допомагає головам ОСББ та ЖБК повірити в себе, в свої сили та свої знання. Девіз організації: Ubi concordia - ibi victoria. Там - де згода, там - ПЕРЕМОГА!!!

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Запорізької міської ради до Кабінету Міністрів України та НКРЕКП, відносно внесення змін до чинного законодавства України з питань реалізації Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

ЗВЕРНЕННЯ  депутатів Запорізької міської ради до Кабінету Міністрів України та НКРЕКП, відносно внесення змін до чинного законодавства України з питань реалізації Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

Депутати Запорізької міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України та НКРЕКП, відносно внесення змін до чинного законодавства України з питань реалізації Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу»

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Запорізької міської ради до депутатів Верховної Ради України, відносно виділення субвенції Державного бюджету на встановлення індивідуальних (по квартирних) лічильників природного газу

ЗВЕРНЕННЯ  депутатів Запорізької міської ради до депутатів Верховної Ради України, відносно виділення субвенції Державного бюджету на встановлення індивідуальних (по квартирних) лічильників природного газу

Депутати Запорізької міської ради звернулись до депутатів Верховної Ради України, відносно виділення субвенції Державного бюджету на встановлення індивідуальних (по квартирних) лічильників природного газу та внесення змін до чинного законодавства України з питань реалізації Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу», а саме: в частині щодо встановлення комерційного обліку природного газу для потреб населення у квартирах та приватних будинках, в яких природний газ використовується тільки для приготування їжі

ЗВЕРНЕННЯ депутатів Запорізької міської ради до Кабінету Міністрів України щодо прискорення прийняття постанови «Про затвердження порядку безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки ..."

ЗВЕРНЕННЯ  депутатів Запорізької міської ради до Кабінету Міністрів України щодо прискорення прийняття постанови «Про затвердження порядку безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки ..."

Депутати Запорізької міської ради до Кабінету Міністрів України щодо прискорення прийняття постанови «Про затвердження порядку безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, у власність або постійне користування співвласниками багатоквартирного будинку»

Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)

Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)

Депутати Запорізької міської ради внесли зміни до рішення міської ради від 30.06.2015 №6 «Про встановлення податку на майно (в частині плати за землю)»

До уваги територіальної громади м. Запоріжжя

До уваги територіальної громади м. Запоріжжя

15 лютого 2017 року о 13-00 у всіх районних адміністраціях відбудуться громадські слухання з питання «Скасування рішення Запорізької міської ради від 28.09.2016 № 60 «Про упорядкування питань щодо встановлення будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу».

Газовики залишили 2 тисячі людей без газу через відмову встановлювати загальнобудинкові лічильники

Газовики залишили 2 тисячі людей без газу через відмову встановлювати загальнобудинкові лічильники

В Запоріжжі газовики залишили 2 тисячі людей без газу через відмову встановлювати загальнобудинкові лічильники. Мешканці багатоповерхівок кажуть, що хочуть сплачувати реальні витрати газу, а не середні по будинку. Газовики стверджують, що грошей на індивідуальні лічильники в них немає. Тому незгодних від газу просто відключають.

Запис семінару «Неприбуткові організації»

Запис семінару «Неприбуткові організації»

2 лютого 2017 року бухгалтерський сервіс «Дебет-Кредит» провів онлайн-трансляцію семінару «Неприбуткові організації: облік і звітність у 2017 році». Лектор – Татьбяна Мойсеєнко, податковий консультант, фахівець з трудового права і оплати праці, автор численних статей за спеціалізацією, постійний автор тижневика «Дебет-Кредит», журналу «Заработная плата», «Бухгалтер&Закон» системи ЛІГА:ЗАКОН.

Фахівці ГУ ДФС у Запорізькій області розповіли представникам ОСББ регіону про нові правила оподаткування

Фахівці ГУ ДФС у Запорізькій області розповіли представникам ОСББ регіону про нові правила оподаткування

З початку 2017 року набрали чинності ряд нормативних документів.

Семінар "Нове в законодавстві для ОСББ та ЖБК"

Семінар "Нове в законодавстві для ОСББ та ЖБК"

З початку 2017 року набрали чинності ряд нормативних документів.

Податок на прибуток: правила оподаткування у 2017 році

1 січня 2017 року набрали чинності Закони "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році" (1791-VIII) та "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" (1797-VIII), які вносять зміни до ПКУ, зокрема, і в частині оподаткування податком на прибуток.


Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

До нас вже приєдналисяОбговорення