Мітка "НКРЕ"

25 квітня 2012 в НКРЕ пройшла науково-практична конференція «Основні аспекти врегулювання взаємовідносин під час користування електричною енергією в багатоквартирних житлових будинках»

На конференції були присутні представники НКРЕ, Обленерго, ЖО, ОСББ, ЖБК, ГО. Дискусія в залі була дуже емоційна. Представники Обленерго та ОСББ, ЖБК були активними. В ході обговорень з боку представників Обленерго було запропоновано проголосувати резолюцію конференції. Текст якої запропоновано надіслати Прем'єр-міністру Азарову. М.Я, Міністру палива та енергетики Бойку Ю.А., Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Близнюку А.М., Голові НКРЕ Тітенку С.М., Енергопостачальним компаніям (за списком) та розміщено нижче.

Опубліковано 04/29 12:08

Читати далі → Коментарі (48)


Тарифообразование не для всех

Тарифообразование не для всех

НКРЭ заявила, что решение об увеличении тарифов на электроэнергию с 1 мая не касается и никоим образом не влияет на 99% семей. Но...

Опубліковано 04/25 21:27

Читати далі → Коментарі (2)


ОО " КЦ ОСМД ДО"

ОО " КЦ ОСМД  ДО"

Донецкоблэнерго услышал требования НКРЕ. Наконец таки Донецкоблэнерго (не без помощи ОО "КЦ ОСМД ДО") услышал разъяснения НКРЕ о том, что ОСМД это население.

Опубліковано 02/29 14:57

Читати далі → Коментарі (7)


Роз*яснювальний лист НКРЕ до ліцензіатів, щодо лімітів та попередньої оплати електричної енергії "населеними пунктами"

Найважливіше - це те, що НКРЕ нарешті віднесла використання електричної енергії в ОСББ та ЖБК до колективних потреб населення (соціально необхідних потреб населення в технічних цілях). Головне дивіться в передостанньому абзаці другого листа.

Опубліковано 01/21 13:24

Читати далі → Коментарі (20)


Підписано указ про ліквідацію НКРЕ

Підписано указ про ліквідацію НКРЕ

Cтаном на сьогоднішній день всі функції НКРЕ, буде здійснювати новий орган, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг.

Опубліковано 12/12 16:51

Читати далі → Коментарі (9)


НКРЕ дало можливість ОСББ обирати: бути чи не бути "населеним пунктом"

НКРЕ дало можливість ОСББ обирати: бути чи не бути "населеним пунктом"

Після зустрічі представників ОСББ та ЖБК з прем'єром, НКРЕ запропонувало механізм вирішення проблеми "ОСББ - населений пункт".

Опубліковано 12/02 11:58

Читати далі → Коментарі (1)


НКРЕ частково врегулювала взаємовідносини енергопостачальних компаній та ОСББ

Після зустрічі з М.Я. Азаровим представниками ОСББ та ЖБК - НКРЕ частково виконала домовленності з Протоколу від 13.10.2001. В пункті щодо двох форм взаємовідносин. ОСББшники, ЖБКовці я Вас всіх дякую, вітаю. Це перший важливий крок до майбутнього... Опубліковано на УРЯДОВОМУ ПОРТАЛІ, http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=244746872&cat_id=244

Опубліковано 12/01 18:51

Читати далі → Коментарі (36)


НКРЕ підвищила роздрібні тарифи на електрику

НКРЕ підвищила роздрібні тарифи на електрику

Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) підвищила роздрібні тарифи на електроенергію для споживачів енергозабезпечуючих компаній на грудень в середньому на 0,55%.

Опубліковано 11/24 11:24

Читати далі → Коментарі


Что ж за зверь такой этот ОСББ)))

НКРЕ дало обтекаемый ответ на конкретный вопрос. Предлагаю ознакомиться с запросом рядового жителя "НАСЕЛЕННОГО ПУНКТА" ответом НКРЕ как этому жителю дальше жить в этом "НАСЕЛЕННОМ ПУНКТЕ". Обращаю Ваше внимание на то, что о тарифах и льготах НКРЕ так и не ответила.

Опубліковано 10/10 22:48

Читати далі → Коментарі (10)


Письмо от НКРЕ относительно поверки приборов учета на места общего пользования и лифты.

Днепроблэнерго требует от председателей ОСМД и ЖСК оплаты поверки приборов учета на места общего пользования и лифты. С запросом о правомерности таких действий Ассоциация "Наш дом" обратилась к председателю НКРЕ - Титенко. Ответ пришел за подписью Андейчука Ю.

Опубліковано 09/16 15:37

Читати далі → Коментарі (15)Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

Мітки

До нас вже приєдналисяОбговорення