Мітка "управитель"

Щодо оцінювання учасників конкурсу з призначення управителя за критерієм «ціна послуги»

Щодо оцінювання учасників конкурсу з призначення управителя за критерієм «ціна послуги»

Порядок проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку затверджено наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24.06.2016 за № 893/29023) (далі – Порядок).

Опубліковано 04/12 14:58

Читати далі → Коментарі


Пам'ятка

Пам'ятка

Ресурсний центр для ОСББ при громадські організації «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» підготував Пам'ятку по чинному законодавству.

Опубліковано 09/17 11:05

Читати далі → Коментарі


Практичний семінар в питаннях-відповідях для слухачів Курсів "УПРАВИТЕЛЬ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ".

Практичний семінар в питаннях-відповідях для слухачів  Курсів "УПРАВИТЕЛЬ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ".

На запрошення ‪Запорізького Інституту eкономіки і інформаційних технологій‬ ресурсний центр при громадській організації "Об'єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків "Вікторія" разом з представниками Компанії "Хенкель Баутехник Україна" 28 травня 2016 року провели практичний семінар в питаннях-відповідях зі слухачами Курсів "УПРАВИТЕЛЬ БАГАТОКВАРТИРНОГО ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ".

Опубліковано 05/29 11:59

Читати далі → Коментарі


Управління багатоквартирним будинком: обрання управителя

Управління багатоквартирним будинком: обрання управителя

Згідно з новим законодавством, до 1 липня 2016 року співвласники багатоквартирного будинку мають визначитися з управителем, щоб уникнути його призначення органами місцевого самоврядування.

Опубліковано 01/06 15:53

Читати далі → Коментарі


Вступил в силу новый закон об ОСМД: что это такое и как с ним быть

Вступил в силу новый закон об ОСМД: что это такое и как с ним быть

Больше возможностей за те же деньги, но и ответственность выше С 1 июля вступил в силу закон "Об особенностях осуществления права собственности в многоквартирном доме". Предполагается, что он будет стимулировать народ к созданию объединений совладельцев многоквартирных домов (ОСМД).

Опубліковано 07/16 15:56

Читати далі → Коментарі


Мешканці багатоквартирних будинків можуть залишити управителем свого будинку діючий ЖЕК або обрати нового

Мешканці багатоквартирних будинків можуть залишити управителем свого будинку діючий ЖЕК або обрати нового

Мінрегіон розробляє низку нормативно-правових актів, прийняття яких сприятиме реалізації положень Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», що вступив в дію 1 липня цього року. Активну участь у їх розробці та відповідних консультаціях приймають і представники громадськості.

Опубліковано 07/15 16:11

Читати далі → Коментарі


Обговорюємо нові законопроекти, які мають стосунок до ОСББ

Нарешті виставлені на громадське обговорення доопрацьовані проекти законів, розроблені компанією "Бейкер і Маккензі" на замовлення Мінрегіону. Великий блок стосується ОСББ - повторюються хороші положення нашого заветованого 8474.

Опубліковано 07/16 14:47

Читати далі → Коментарі (33)


Управління на основі договору з управителем-ФОП.

Управитель ФОП. В ЗУ "Про ОСББ" пропонується три форми управління Серед яких відсутня форма управитель - фізична особа. Сподіваюсь зрозуміло, що така форма дуже відрізняється від управляючої компанії. Думаю, це нагальне питання для багатьох ОСББ. Хотілося б почути думки експертів.

Опубліковано 03/08 10:19

Читати далі → Коментарі (13)


Керуюча компанія чи професійний управитель - фізична особа?

Зараз ведеться дуже бурхлива полеміка стосовно УК. Але я ніде не зустрічаю інформації стосовно управління будинком - професійним управляючим фізичною очобою. Але ж управдом - професіонал, це для багатьох ОСББ вирішення проблеми, компроміс, з точки зору конролю роботи, фінансів, наближеності до мешканців будинку і багато чого іншого.

Опубліковано 03/04 14:59

Читати далі → Коментарі (40)


Прес-конференція "Житлова реформа: країна відповідальних власників чи найманців житлового рабства?"

Запрошуємо найвищих посадових осіб дати відповіді на запитання перед телекамерами: Чи буде втілено у дійсність Доручення Протоколу №92 Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2011 року? Чому було вікдладено розгляд законопроекту № 8474 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо ОСББ" і чому юридичне управління ВРУ підготувало висновок на інший текст, ніж той, який підтримав Комітет?

Опубліковано 02/03 18:13

Читати далі → Коментарі (9)Вхід на сайт

Забули пароль?   Реєстрація
Соціальний вхід


Створіть Ваше ОСББ

Створюйте або приєднуйтесь до існуючого ОСББ. Вирішуйте проблеми, обмінюйтеся досвідом, керуйте справами.

Мітки

До нас вже приєдналисяОбговорення