Ще одна перемога ОСББ над монополістом (ПАТ "Сумиобленрго")

Асоціація ОСББ "Сумщина" продовжує навчати ПАТ "Сумиобленерго". 

smiley
Харківським апеляційним господарськім судом апеляційну скаргу ОСББ "Романа Атаманюка 37" задоволено повністю, скасовано рішення Господарського суду Сумської області щодо позову ПАТ Сумиобленерго до ОСББ "Романа Атаманюка 37" справа № 920/602/17 (знайти справу можна на сайті http://www.reyestr.court.gov.ua)  .

1. Обсяги постачання (договірні величини споживання електричної енергії) ОСББ не надає, а у відповідному додатку до договору про постачання електричної енергії вказується "Без обмежень".

2. Власник квартири не є субспоживачем у ОСББ. 

P.S.: на сьогодні в Господарському суді Сумської області знаходиться п'ять судових справ, позивачем є ПАТ "Сумиобленерго", предмет позову узгодження протоколу розбіжностей які виникли при укладання договору.
Вимоги:
1. Розрахунок за електричну енергію по загально будинковому лічильнику електричної енергії шляхом віднімання від нього покази квартирних лічильників, не зважаючи на наявність окремих лічильників що обліковують електричну енергію яка використовується на освітлення місць загального користування, роботу ліфтів, насосів. (По одному ОСББ в першій інстанції цю забаганку монополіста прибрали).
 2. ОСББ несе відповідальність збереження по квартирних лічильників та пломб на них, що розташовані на сходових клітинах (по одному ОСББ у першій інстанції цю забаганку монополіста прибрано).
3. Наявність Обсягів постачання (договірні величини споживання електричної енергії) у договір, а також наявність норм у договір про застосування подвійного нарахування за перевищення. (виграна апеляція, норма скасована)
 4. Побутовий споживач є субспоживачем в ОСББ (виграна апеляція, норма скасована). Та інші забаганки монополіста які не відповідаю ПКЕЕ та здоровому глузду. 

Роман Гученко
 Голова правління АОСББ "Сумщина"

Коментарі

Картинка користувача Людмила Шанц.

Вітаємо, колег з заслуженою перемогою!
Картинка користувача Лариса Вовк.

Нарешті і Харків рушив з мертвої точки, але діалогу з монополістом не виходить...На жжаль