Загублена обгортка або Портал у світ Власника багатоквартирного будинку

Кимось випадково загублена обгортка цукерки лежить на наших сходах.

Вона ніби дивиться на Тебе. Вона тут з’явилась лише для Тебе. Це диво, це магія. Це портал. Варто лише її підняти і викинути в сміттєвий бак, і тому, хто її підняв, відкриється чудовий світ власника, Власника величезного Будинку.

Цей світ сповнений запахів, звуків, краси та мрії. Відразу стануть видимими недоліки сьогодення і з'являтимуться ідеї, як усе перебудувати в майбутньому. Де поставити квіти, куди повісити книжкові полиці, в який колір перефарбувати стіни під'їзду.

Стане важливим закрити недбало відчинені двері або вікно, погасити непотрібну зараз лампочку, не викликати зайвий раз, без потреби, ліфт.

Відразу вимкнувся внутрішній калькулятор, який підраховує, чи не зробив Ти більше за інших. Ти раптом відчуєш, як йдеш Своїм під'їздом, Своїми сходами.

А повз тебе будуть пробігати сусіди по, поки що, чужих сходах. Просто вони поки що не відчинили цей портал, не підняли і не викинули цю обгортку.

Тому дякую тобі, Папірець на сходах. Цей портал не кожному трапляється. Особливо пощастить тому, хто зіткнеться з обгорткою та яєчною шкарлупкою на додаток. Це дуже великий успіх. Викинувши їх, Ви станете бачити все в Будинку наскрізь, як бачать члени Правління.

Не проходьте повз!

(с) голова правління ОСББ "Підвисоцького 6" Ігор Лиховодов