Звернення правління громадської спілки "Об'єднання ЖБК, ОСББ "Вікторія"м. Запоріжжя

Звернення

до ОСББ, ЖБК, співвласників будинків де створені ОСББ, членів ЖБК, співвласників будинків, які не визначились з управління своїх багатоквартирних будинків, міського голови м. Запоріжжя та депутатів Запорізької міської ради!

Нещодавно Громадська спілка "Об'єднання ЖБК, ОСББ "Вікторія" проводила семінар для членів спілки де розглядалися та обговорювалися серед іншого проекти Програм, які пропонувались депутатами різних політичних напрямків, асоціаціями ОСББ, "доброзичливцями" ОСББ, т.зв.ехспертами та координаційною радою ОСББ при міській раді.

Тема визвала досить жваве обговорення. І ось, яку статистику ми отримале за підсумкаами обговорення:

- 2/3 присутніх "ЗА" Програму співфінансування. А це ЖБК, ОСББ. які перетворились із ЖБК, ОСББ створені співввласниками бужинків БЕЗ СТОРОННЬОЇ ДОПОМОГИ "ДОБРОЗИЧЛИВЦІВ"

- 1/3 присутніх категорично "ПРОТИ". "Нам положено і нехай нам віддать та зроблять" - звучало без яких бі то не було підстав. 1/3 - це ОСББ, які створювались за безпосередньої участі "доброзичливців" різних мастей.

ВСІМ пропонуємо ознайомитися з Програмою 70/30, яка діє у столиці нашої країни. 

Це конкурсна програма співфінансування енергоефективності в житлових будинках ОСББ та ЖБК на умовах 70% оплати з міського бюджета, 30% оплати за рахунок ОСББ/ЖБК.

Конкурс проводиться на підставі Рішення Київради № 865/865 від 26 грудня 2014 року «Про затвердження Положення про конкурс проектів з реалізації енергоефективних заходів у житлових будинках міста Києва, в яких створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, а також у кооперативних будинках».

За посиланням Ви зможете ознайомитись детальніше з Програмою та завантажити і ознайомитися з усіма нормативними документами щодо конкурсу - http://shkolakyjan.info/energy_efficiency/state_support/#programa-70-30-menu

Ми звертаємося до голови постійної депутатської комісії Запорізької міської ради Олега Адаманова, який разом з ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя та Запорізької області відвідав місто Луцьк та ознайомився з Програмою, яка вже не один рік дії в місті. Разом зі всіма був на зустрічі з міським головою м. Луцька.

Пане Олеже, чому Ви не ініціювали зустріч з міським головою Володимиром Буряком, як  Ви ВСІМ обіцяли, за участю представників ОСББ та ЖБК міста, які були в Луцьку?

Хай би вони розповіли міському голові про те, що вони побачили аби наш голова з перших вуст почув і перейнявся тим як в інших містах допомогають та сприяють відповідальним власникам, які створили ОСББ.

Те, що наразі відбувається по відношенню до ОСББ та ЖБК  з боку більшості та тих хто справно з ними натискає кнопки у залі засідань міської ради - це глумлення над співвласниками багатоквартирних будинків міста.

Нагадаємо кнопкодавцям, що неприватизованого житла в місті біля 3(трьох) відсотків. І ці 3 відсотки, як і нежитловий фонд не мають документу державного зразка про їх належність до ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ.

Нагадуємо Власникам квартир, вони ж і Співвласники багатоквартирних будинків, що ТІЛЬКИ ВОНИ ВІДПОВІДАЛЬНІ ЗА СВОЄ МАЙНО!!

Шановний Володимире Вікторовичу ! Тільки Ви можете змінити ситуацію, яка виникла по відношенню до співвласників.

Просимо наш пост вважати офіційним зверненням до міського голови і депутатів Запорізької міської ради.

Правління Громадської спілки

«Обєднання ЖБК, ОСББ «Вікторія»