Звернення представників ОСББ м.Краматорська до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана

Вельмишановній пане Володимире!

Та непроста ситуація, яка відбувалась з перерахуванням об’єднанням відшкодування за надані державою населенню пільги та субсидії стала ще набагато гіршою з 1-го січня цього року, коли набули чинності зміни до ПКМ України №256 від 2002 року. Ці зміни взагалі не можуть стосуватись ОСББ, тому що ОСББ – це і є населення, котре об’єдналось задля колективного утримання та збереження своїх будинків. Які послуги населення може собі надавати? 
А Наказ мінфіну №1 від 4-го січня 2018 року є взагалі не виконуваним! Чомусь усі ланки цього ланцюжка перевели свої обов’язки на ОСББ, ЖБК та виконувачів послуг! Це що, ми надаємо населенню пільги та субсидії та маємо вести їхній облік, контроль за їх нарахуванням та поверненням? Виходить, що жодне міністерство, котре має до цього відношення, не спроможне виконати свою роботу і знайшли тих, хто їх мовчки підмінить? 
Пане Володимире, виходячи з викладеного, вимагаємо:
1. Дати доручення Мінфіну, Мінрегіону, Мінсоцполітики відшкодувати ОСББ, ЖБК, надавачам послуг на їхні поточні рахунки заборгованість за надані у 2017 році громадянам пільги та субсидії станом на 01.01.2018 року без відкриття нових «спецрахунків» та подання нових «реєстрів». Та, будь ласка, не зволікайте, бо інфляція від них нічого не залишить!
2. Дати доручення Мінфіну, Мінрегіону, Мінсоцполітики розробити нормативно-правові документи, які дійсно запровадять процес монетизації пільг та субсидій тим, хто їх має отримувати, а не перекладати відповідальність з себе на ОСББ, ЖБК та надавачів послуг! 
3. Контрольним строком виконання доручення встановити 31 січня п.р., дата, коли населенню провадять нарахування за січень місяць.
4. Донести до структурних підрозділів вищеназваних міністерств про призупинення дії Наказу Мінфіна №1 та змін до ПКМ України №256, а також до громадськості позицію Уряду з цього питання.

З повагою та сподіваннями на порозуміння,
ОСББ та ЖБК м. Краматорська.