Монетизація субсидій і ситуація, яка сталася навколо цього в ОСББ (прес-брифінг в УНІАН)

31 січня 2018 року в УНІАН відбулася прес-конференція на тему: «Монетизація субсидій та ситуація, що сталася довкола цього в ОСББ».
Спікерами стали: Наталья Олійник,  президент ГО «Всеукраїнська рада голів ОСББ»; Людмила Шанц, голова правління Громадської Спілки ЖБК, ОСББ «Вікторія», м.Запоріжжя; Катерина Чижик, голова правління ГО «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК «Сучасний дім», м.Дніпро; Тетяна Бойко ГМ «ОПОРА», керівник Ресурсного центру  для ОСББ Дніпропетровської області Тамара Мирошниченко, голова ОСББ "Квіткова алея" м. Запоріжжя Дмитро Коба.

З 1 січня 2018 року ситуація з компенсацією пільг і субсидій в Україні стала болючою темою не тільки для виконавців житлово-комунальних послуг, а й для самих споживачів, коли набули чинності зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2002 р. № 256.
Індикатором того, що монетизація, про яку звітував Уряд пішла неправильним шляхом є крик про допомогу тисячі ОСББ з усіх куточків України. За останні два тижні ОСББ майже всіх областей стикнулися з неправомірними вимогами чиновників на місцях щодо відкриття казначейських рахунків зі спеціальним режимом використання.
Провели ряд громадянських акцій та флеш-мобів, щоб привернути увагу суспільства та високопосадовців центральних органів влади щодо впровадження реальної монетизації та вирішення питання один раз по суті.