Досягнення, які не помічають. Анонс.

Доброго дня шановне панство!

Останій час дуже важко читати будь-який інформаційний матеріал, бо в основному він наповнений негативом, ненавистю, злобою, критиканством. Не дарма Україна опинилася аж на 132-му місці з 155-ти країн в рейтигу "рівня щастя". 

Майже вся країна знає, що потрібно робити на чужому місці, і нічого не робить на своєму. А ті хто працюють і йдуть вперед, мають на свою голову купу негатива і безліч вказівок.

До цього ще приєдунується наша ментальність - тотальна відсутність вдячності. Нам всі заборгували і в усьому. Не робили - погано, почали робити хоть щось - не так. А якщо взагалі вклав душу - тобі цього не "подарують", бо це дуже підозріло. 

А так, як я працюю головою правління ОСББ з 2011 року і маю практику реалізації 4-х місцевих, 3-х обласних і 5-ти міжнародних проектів в будинках, то повірте, я знаю про що говорю. Хвилею "вдячності" мене накривало вже не раз))) А до того, ще й громадською діяльністю займаюсь. Ооооо....

Так от. Хочу розпочати серію публікацій "Досягнення, які не помічають". В них буду ділитися проектами, які вдалось реалізувати, не дивлячись на труднощі та перепони. І тим, що надихає йти далі. 

І перша така публікація буде на цьому тижні. Слідкуйте.