Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком»

10 червня 2018 вводиться в дію Закон України від 9 листопада 2017 року No 2189-VIII «Про житлово-комунальні-послуги»(далі -ЗаконNo2189-VIII), предметом регулювання якого є, в тому числі, відносини, що виникають у процесі надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Законами № 417-VIII та № 2189-VIII передбачено Порядок та особливості укладання, зміни і припинення договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Дані Закони спрямовані на стимулюванням нових суб’єктів господарювання до виходу на ринок управління багатоквартирними будинками та гарантування співвласникам можливості самостійно й вільно обирати управителя, а також умови надання послуги з управління багатоквартирним будинком. Таким чином, із набранням чинності та введенням в дію вищенаведених законодавчих актів сфера житлово-комунальних послуг буде суттєво змінена.

Зважаючи на зазначене, Мінрегіоном розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання послуги з управління багатоквартирним будинкомта Типового договору про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

·  Проект постанови Кабінету Міністрів України

·  Проект Правил

·  Пояснювальна записка

·  Проект Типового договору

·  Аналіз регуляторного впливу