Верховна Рада відтермінувала введення в дію частини положень нового закону про ЖКП

За інформацією на сайті Верховної Ради України, Парламент проголосував за прийняття за основу та в цілому законопроекту №8424, який відстрочує введення в дію частини положень нового Закону України "Про житлово-комунальні послуги" до 1 травня 2019 року.

Нагадаємо, новий закон "Про житлово-комунальні послуги" передбачає дерегуляцію ринку послуг з управління багатоквартирними будинками, а також нові прозорі умови надання комунальних послуг (у тому числі 4 можливі моделі їх надання, на вибір споживачів). Закон вже чинний, і в повному обсязі повинен був бути введений у дію з 10 червня 2018 року. Однак, посилаючись на те, що Кабінет Міністрів України досі не затвердив необхідних підзаконних нормативно-правових актів, парламентарі вирішили відстрочити введення в дію частини його положень.

Так, підтриманий народними депутатами законопроект №8424 передбачає введення в дію з 10 червня 2018 року лише тих положень закону, що стосуються управління багатоквартирними будинками. Решта положень буде введена в дію 1 січня та 1 травня 2019 року.

Як ми вже повідомляли, екперти "Реанімаційного пакету реформ" закликали не допустити відтермінування введення в дію Закону України "Про житлово-комунальне господарство".

Усі матеріали, що стосуються нового Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ви можете переглянути за цим посиланням.