Закон про відтермінування введення в дію закону про ЖКП опубліковано

У газеті Верховної Ради України "Голос України" опубліковано текст Закону про внесення змін до Розділу IV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" щодо термінів застосування фінансових санкцій за порушення законодавства у сфері комерційного обліку та до Розділу VI "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про житлово-комунальні послуги".

Зазначений закон відстрочує до 1 травня 2019 року введення в дію частини положень нового Закону України "Про житлово-комунальні послуги", а також до 1 серпня 2020 року - деяких положень Закону України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" щодо відповідальності операторів зовнішніх інженерних мереж.

При цьому положення нового закону про ЖКП в частині регулювання послуг з управління багатоквартирним будинком вводиться в дію, як і передбачалося раніше, з 10 червня 2018 року. Передбачений законом строк остаточного запровадження виплати пільг і субсидій у грошовій формі (монетизація) також залишається незмінним - 1 січня 2019 року.

Усі матеріали, що стосуються нового Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ви можете переглянути за цим посиланням.