Cемінар для ОСББ "Ефективне ОСББ"

07-08 серпня 2018 року у м. Бердянськ відбувся семінар для ОСББ "Ефективне ОСББ".

Метою проведення семінару було ознайомлення голів правлінь ОСББ та бухгалтерів зі змінами в діючому законодавству та їх практичному застосуванні.

Тренери семінару Катерина Чижик, голова правління громадської організації «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК «Сучасний Дім» м. Дніпро, та Людмила Шанц, голова правління громадської спілки «Об’єднання ЖБК,  ОСББ «Вікторія» м. Запоріжжя, в доступній формі розповіли присутнім про нове у сфері управління багатоквартирного будинку та надання комунальних послуг, про практичне застосування змін у взаємовідносинах з УСЗН та про фінансову діяльність ОСББ. Крім того, тренери поділилися досвідом роботи НГО, які вони представляють.

За посиланням - https://drive.google.com/drive/folders/1ug-tFT3wtRKjK3G3XuO6ZqYhS8UaLyGd, Ви зможете ознайомитися з порядком денним семінару та презентаційними матеріалами:

  • Нове законодавство у сфері управління багатоквартирними будинками
  • Нове законодавство у сфері надання комунальних послуг
  • Внутрішньобудинкові мережі багатоквартирного будинку
  • Практичне застосування змін у діючому законодавстві
  • Фінансова діяльність ОСББ
  • Досвід роботи ресурсних центрів для ОСББ при громадській спілці «Об’єднання ЖБК,  ОСББ «Вікторія» м. Запоріжжя та громадській організації «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК «Сучасний Дім» м. Дніпро

Кожен учасник семінару отримав роздаткові матеріали. Найбільш активні голови правлінь ОСББ отримали брошури необхідні для своєї роботи.

В ході семінару учасники отримали відповіді на свої питання.

Семінар був проведений за підтримки унікальної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвідом «Київський діалог» у партнерстві з Міжнародним фондом “Відродження”. Презентації підготовлені рухом ОСББ України, громадською спілкою «Об’єднання ЖБК,  ОСББ «Вікторія» м. Запоріжжя та громадською організацією «Асоціація розвитку ОСББ та ЖБК «Сучасний Дім».