У Львові відбудеться IХ Всеукраїнський форум ОСББ

4 - 5 жовтня 2018 року запрошуємо долучитися до важливої події у сфері житлово-комунального господарства України. Реєстрацію відкрито.

Всеукраїнський форум ОСББ у Львові - важлива подія року у сфері житлово-комунального господарства України. Насамперед, форум - це територія для обговорення сучасних бізнес-тенденцій в сфері енергоефективності, питань ефективної взаємодії бізнесу та влади в управлінні житловою нерухомістю, лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій в розробці та підготовці законодавчих проектів.

Цього року для обговорення проблем та актуальних питань буде запрошено більше  керівників новостворених та вже успішних ОСББ та Асоціацій ОСББ зі всіх областей України. Учасниками панельних дискусій будуть представники влади Львова, очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, міжнародних організацій та громадського сектору.

Додамо, що одним із завдань форуму є створення комфортних та сприятливих умов для напрацювання змістовних та актуальних пропозицій до підсумкової Резолюції дводенного заходу.

Цьогорічні теми для дискусій ще більш актуальніші та провокативніші, як - от, колективне обговорення  процесу  реформи ЖКГ в Україні, відверто про гроші, просвітництво та бажання змінювати. Звісно разом з експертами та фахівцями профільних установ поговоримо про монетизацію пільг і фонд енергоефективності, про управителів та рівні відповідальності. Детальніше про деякі деталі програми форуму.

РЕЄСТРАЦІЯ на форум триватиме до 17 вересня 2018 року https://goo.gl/forms/kSJD2zLIqjQVNtEF3, кількість місць обмежена.

Організаторами Форуму є Львівська міська рада та Інститут міста.