Акція #ОСББзаТЕПЛІкредити

Досить складно державі отримати довіру від громадян, особливо в час, коли економічне та політичне становище нестабільне.

Програма “теплі кредити” на сьогодні залишається єдиним державним фінансовим інструментом, попит та рівень довіри населення на неї є досить високим.

ОСББ країни, які прийняли рішення утеплювати будинки чи впроваджувати інші енергоефективні заходи, наразі позбавлені права скористатися державною підтримкою в рамках Програми “теплі кредити”.

Уряду варто було передбачити подібну ситуацію, адже вона повторюється кілька років поспіль, коли недостатність коштів на фінансування програми є причиною її короткочасної дії протягом року. 
Чи отримають ОСББ державну підтримку на впровадження заходів з енергоефективності у житловому фонді у 2018 році задля досягнення основної мети - енергонезалежності країни - не тільки від рішучих дій Уряду та народних депутатів, а й від згуртованості та наполегливості самих ОСББ.

Шановні колеги!

Команда Руху ПроОСББ пропонує Алгоритм дій інформаційної кампанії задля продовження фінансування урядової програми «теплі кредити»

УВАГА хештег акції -  #ОСББзаТЕПЛІкредити

З метою узагальнення інформації про потребу в додаткових коштах на 2018 рік ПроОСББ.інфо пропонує ОСББ та ЖБК, які очікують на Теплі кредити, заповнити Анкету.

За посиланням https://docs.google.com/document/d/16d8K3lqLtNjhXLhLJAa7-lfjNgI7rmUuiCOHCQTr5jY/edit розміщено проект листа на Президента України, голову Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України, який необхідно надіслати за вказаними електронними адресами, розмістивши його на бланку вашого ОСББ з підписом та печаткою.

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! Надійшліть сканкопію листа на електронну адресу ПроОСББ.інфо [email protected] для візуалізації спільних дій на сайті ПроОСББ.інфо та узагальнення інформації.

Зазначені сканкопії ваших листів розміщуйте на сторінках ваших ОСББ чи особистих акаунтах у ФБ, відмічаючи Президента України та інших керівників держави, а також ПроОСББ. Перед їхнім іменем ставте знак @ для того, щоби Фейсбук відмітив їхні сторінки (наприклад @ПроОСББ, @Порошенко, @Парубій, @Victoria Voytsitska, @Aleksandr Dombrovskyy, @@@@@ і так далі).

Крім того, ОБОВ’ЯЗКОВО розміщуйте під власним постом хештег акції #ОСББзаТЕПЛІкредити.

Просимо також слідкувати за новинами та поширювати інформацію зі сторінок у Фейсбуці:

Сторінка ПроОСББ – https://bit.ly/2N21dav

Сторінка ЖИТЛО – https://www.facebook.com/zhytlo.in.ua/?ref=br_rs

 

Електронні адреси для відправки листа:

сайт ПроОСББ - [email protected]

Президент України ПОРОШЕНКО П.О.: [email protected]

Голова Верховної Ради України ПАРУБІЙ А.В.: [email protected]

Прем’єр-міністр України - електронні звернення надсилають виключно через спеціальну форму реєстрації в системі «Електронне звернення». Для цього вам слід перейти за посиланням http://ukc.gov.ua/login_ext/.

Якщо Ви зареєстровані, то необхідно авторизуватися для створення звернення:

У разі, якщо ви ще не зареєстровані на урядовому порталі, то вам слід пройти реєстрацію за посиланням http://ukc.gov.ua/register_ext/

Зверніть увагу!!! Реєстрація особистого кабінету з поштових скриньок заборонених ресурсів/сервісів не здійснюється (з розширенням mail.ru, yandex тощо).