Навчальний семінар «Як голові правління зберегти душевний спокій і при цьому забезпечити платіжну дисципліну в ОСББ»

17 вересня 2018р. у Хмельницькій міській раді відбувся навчальний семінар для голів правлінь ОСББ на тему: «Як голові правління зберегти душевний спокій і при цьому забезпечити платіжну дисципліну в ОСББ». Семінар відбувся в рамках «Програми сприяння діяльності ОСББ, розвитку самоорганізації співвласників житла у багатоквартирних будинках міста Хмельницького на 2016-2018 роки» У семінарі взяли участь голови правлінь та представники ОСББ міста Хмельницького, Кам’янця-Подільського , Нетішина та інших міст Хмельницької області. 

Метою проведення навчального семінару було надання діючим головам правлінь ОСББ потрібних  юридичних та фінансових знань,  а також психологічних навичок для організації ефективної роботи ОСББ у своїх будинках.

На семінарі розповіли про те, як організувати роботу зі збору внесків та платежів, про юридичні засоби впливу на боржників, про те, як навчитися долати конфлікти і при цьому зберегти душевний спокій, а також вирішували реальні життєві ситуації, в яких опиняються голови правлінь ОСББ у повсякденні.

Із презентаційними матеріалами можна ознайомитися на сайті ПроОСББ у розділі "Бібліотека".

 

Організаторами семінару виступили:

Богдан Малінський - керівник ГО Рада голів ОСББ м. Хмельницького

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради

Ресурсний центр сприяння діяльності ОСББ м. Хмельницького