Резолюція та матеріали IX Всеукраїнського Форуму ОСББ

Упродовж  4 - 5 жовтня у Львові відбувався дев’ятий щорічний Всеукраїнський форум ОСББ. Його незмінними організаторами були команда Інституту міста та Ресурсного центру підтримки ОСББ при Львівській міській раді.

Такий форум у Львові є не тільки хорошої традицією для щорічного спілкування та обміну досвідом, це, перш за все - територія для налагодження якісного діалогу між представниками бізнес середовища, влади різних рівнів та голів ОСББ зі всієї України щодо питань ефективної співпраці у сфері енергоефективності, та управління житловою нерухомістю.

Звісно такі події стають поштовхом для лобіювання інтересів голів ОСББ та асоціацій в розробці та підготовці найактуальніших законодавчих проектів, які визначають напрямки та механізми розвитку спільноти ОСББ у всій Україні.

Цього року учасниками форуму стали 230 керівників новостворених та вже успішних ОСББ та Асоціацій ОСББ зі всіх областей України. Екпертними пропозиціями та ідеями про процес розвитку житлово-комунального господарства в Україні, ділилися представники влади Львова, очільники відділів та управлінь житлового господарства обласних центрів, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, міжнародних організацій та громадського сектору.

Програма дводенного форуму була зосереджена на важливих питаннях впровадження реформи житлово-комунального господарства та викликів в системі законодавства. Також багато дискусій цьогоріч були спрямовані на розуміння діяльності та функціональні можливості новоствореного Фонду енергоефективності, багато було спілкувалися про вдосконалення роботи ринку енергоаудитів. Варто зауважити, що рік за роком тема монетизації субсидій є актуальною та викликає багато уточнюючих запитань до профільних експертів.

Другий день форуму давав можливість для учасників поспілкуватися більше про свої успіхи та перемоги в процесі управління будинком. До обговорення дієвого менеджменту долучилися представники бізнес-компаній, які є постійними партнерами змін для голів ОСББ по всій Україні.

Додамо, що учасники форуму активно працювали над формулюванням пропозицій до резолюції, як підсумкового документу роботи, який надіслано до центральних органів влади. З текстом підсумкової резолюції  IX Всеукраїнського форуму ОСББ можна ознайомитися ТУТ 

Цьогоріч організатори форуму отримали  підтримку від GIZ та World Bank Ukraine.

Також партнерами форуму стали Caparol Україна - європейський лідер у сфері лакофарбових матеріалів, систем утеплення, декоративних матеріалів і архітектурних покриттів.

Danfoss Ukraine - один із промислових світових лідерів у виробництві енергоефективного обладнання для систем тепло- та холодопостачання, привідної автоматики, гідравлічної техніки.

Енергосервісна компанія "Adamson" пропонує комплексні рішення в енергозбереженні домівок та великий магазин енергозберігаючих товарів.

Baumit Ukraine - це компанія - виробник високоякісних будівельних матеріалів, новітніх розробок та впровадженню нано-технології.

----------------------------------

Презентації спікерів

Фотографії форуму (фотограф: Олена Одлежук)

Відеозапис форуму (перегляд буде доступним згодом)

За матеріалами: http://city-institute.org/