Які саме копії правовстановлюючих документів на об'єкт нерухомого майна повинен надати голова ОСББ для затвердження проекту землеустрою відповідно до ст. 50 ЗУ "Про землеустрій"?

1
0
-1

ОСББ хоче взяти земельну ділянку, на якій збудований будинок, разом з прибудинковою територіїю в постійне користування. ОСББ замовило проект землеустрою. Проектна організація виготовила проект, але експерт державної експертизи Держегокадастру не затверджує проект та вимагає відповідно до вимог ст. 50 ЗУ "Про землеустрій", додати до проекту землеустрою копії правовстановлюючих документів на об'єкти нерухомого майна для об'єктів будівництва ІІІ-ІV категорії складності, які розташовані на земельній ділянці.

Земельні ділянки багатоквартирних будинків не можна передавати нікому, крім безпосередньо співвласників

1
0
-1

Земельні ділянки багатоквартирних будинків взагалі не можна передавати ні у власність ні в користування нікому, крім самих співвласників. Докладніше дивіться у відповіді на подібне питання: https://proosbb.info/node/336