Чим завершилось перекриття дороги павлоградцями?!!

Те що сьогодні по всій Україні тиснуть на ОСББ щодо підписання договору на техніне обслуговування газових мереж будинку - це факт. Відключення газу у багатоквартирному будинку - це дуже неприємна річ. А якщо ще є колонки для підігріву води - це майже біда. Але це не привід піддаватись тиску. Не треба думати, що люди не розуміють. З ними просто треба розмовляти!!! І це доказав Павлоград на практиці. 

Вичерпавши усі паперові методи, і зустрічи, і наради, і ...., люди зібрались на мирну акцію. Але доведені до відчаю вирішили ходити по пешеходному переходу, поки питання підключення будинків не буде вирішено.

Подяка усім небайдужим, що підтримали людей, які проживають у будинках, де відключено газ! Бо найстрашніше що є в нашій країні, це байдужість. А наша спільнота - то просто кладязь відкритих сердець!

Так, сьогодні люди пішли на компроміс, через неправомірні вимоги газів до організованих співвласників, і від себе особисто (як від фізичних осіб) оплатили разово підключення. Але не зламались в принциповій позиції - ОСББ не має відношення до газових мереж!!! І навіть за відсутності майже двох місяців газу у квартирах, ніхто не пішов на поступки.

А надалі - наполеглива праця усіх нас разом!  І стійка позиція та звернення до президента та прем'єра:

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУВАТИ НКРЕКП 
ПОВЕРНУТИ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ УСІХ ГАЗОВИХ МЕРЕЖ В ТАРИФ НА РОЗПОДІЛ ГАЗУ! РАЗОМ З ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ЗА БЕЗПЕРЕБІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКУ ГАЗОПОСТАЧАННЯ! 
А тому це лише початок. 
В єдності - сила!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=opvTwBP2N2k&fbclid=IwAR0V_ADHnj0njBecOYB...