Ділимось досвідом

Шановні Друзі!

До Громадської спілки "Об'єднання ЖБК, ОСББ "Вікторія" звертаються споживачі природного газу, в квартирах яких встановлені лічильники з приводу дорахування їм ліцензіатом ПАТ "Запоріжгаз" не спожитих об’ємів природного газу.

Фахівцями Громадської спілки "Об'єднання ЖБК, ОСББ "Вікторія" підготовлена скарга на дії ліцензіата ПАТ "Запоріжгаз" та ТОВ "Запоріжгаз Збут".

На скаргу громадянина N надійшла відповідь від Н К Р Е К П, в якій, зокрема зазначено, що в рамках здійснення державного регулювання суб'єктів природної монополії, Н К Р Е К П 23.11.2018 було прийнято постанову № 1495, якою заборонено #ПАТ_Запоріжгаз при здійсненні обліку природного газу, використанногопобутовими споживачами, приводити об'єми природного газу до стандартних умов для здійснення комерційних розрахунків за використаний природний газ побутовими споживачами.

Постанова НКРЕКП за посиланням - http://www.nerc.gov.ua/index.php?id=36331

У разі отримання дозволу Експертно-апеляційної ради при Державній регуляторній службі України на проведення перевірки, Н К Р Е К П здійснить позапланову перевірку ПАТ "Запоріжгаз" та у випадку встановлення порушень Ліцензійних умов застосує до ліцензіата відповідні санкції, які передбачені ст. 59 ЗУ "Про ринок природного газу", зокрема у вигляді накладання штрафу.

Ст. 59 ЗУ «Про ринок природного газу» - http://kodeksy.com.ua/pro_rinok_prirodnogo_gazu/59.htm

Скарга на дії ліцензіата за посиланням - https://docs.google.com/document/d/112Ff11vJ-XEf6fNdnZVMRXn7c7WZy-K_3_VROhCyL2U/edit
Відповідь регулятора за посиланням - https://drive.google.com/file/d/1UYJRKv-poQPIWOFFx_7sQhNaoCmp1WZ0/view?usp=sharing

 

Ubi concordia - ibi Victoria!