Зупиніть газовий терор!

 

Тиск на ОСББ щодо підписання договору на технічне обслуговування газових мереж будинку по всій Україні продовжується. 

Газовики стають більш вигадливами, роблять удавані "витоки газу", "пошкодження газових мереж", "зламані засувки" - любі приводи, щоб відключити будинок від газу. При тому робиться все це потайки, як правило ввечері, так, щоб ніхто не помітив. Люди розуміють що їх відключили лише тоді, коли відкривають конфорку. 

Споживачам природного газу (власникам квартир) пояснюють, що без виконання всіх умов, а саме підписання акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності, підписання договору з ОСББ на технічне обслуговування подача газу відновлена не буде.

На сьогодні в м.Павлограді будинок на вулиці Озерній, 96 вже більше як два тижні відключений від газу.   І це при тому, що люди готові заплатити кошти, але за договором з кожним співвласником!!!! А як же - "Нас турбує лише безпека" і "В нас не має коштів на обслуговування". 

Причина зовсім не в цьому!!! Монополіст, який безкоштовно! використовував мережі і не дбав про них, раптом зрозумів, що вони не його (бо фізичний термін використання то закінчився). Хтось отримує лише прибуток і мільйоні зарплати, а ОСББ - буде нести за це відповідальність.

НІ, шановні панове, так не буде!!!

Співвласники багатоквартирних будинків м. Павлограда ЗАКЛИКАЮТЬ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НЕГАЙНО ВТРУТИТИСЬ У ДАНУ СИТУАЦІЮ ТА ЗРОБИТИ ВСЕ, ЩОБ ПРАВА СПОЖИВАЧІВ НЕ ПОРУШУВАВ МОНОПОЛІСТ І ВІДНОВИВ ПОСТАЧАННЯ ГАЗУ ДО БУДИНКУ!!!

А ТАКОЖ ПІДТРИМУЄМО СПІВВЛАСНИКІВ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ ТА ДНІПРА І ЗАКЛИКАЄМО:

1. ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ВТРУТИТИСЯ В ІСНУЮЧУ СИТУАЦІЮ, ЯКА СТАНОВИТЬ ЗАГРОЗУ БЕЗПЕЦІ КРАЇНИ, ЗАПОБІГТИ СУСПІЛЬНОМУ НЕВДОВОЛЕННЮ, НАЗРІВАННЮ СОЦІАЛЬНОЇ НАПРУГИ ТА ВИНЕСЕННЯ ПИТАННЯ ПОРУШЕНЬ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ ЖКГ З БОКУ МОНОПОЛІЙ НА РОЗГЛЯД РНБО.

2. ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ НЕГАЙНО ПРИЙНЯТИ ЗАКОНОПРОЕКТ № 10228 ВІД 12.04.2019 «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ ОКРЕМИХ ПИТАНЬ У СФЕРІ НАДАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ».

3. КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ТА НКРЕКП ВРЕГУЛЮВАТИ ПИТАННЯ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ВНУТРІШНЬОБУДИНКОВИХ МЕРЕЖ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ ЗА ДВОМА МОДЕЛЯМИ:

  • Модель №1 «В силу закону» - законодавством України на Оператора ГРМ покладено обов’язок здійснювати технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж багатоквартирних будинків. Стороною договору є споживач/власник квартири-співвласник багатоквартирного будинку;
  • Модель №2 «Волевиявлення співвласників багатоквартирного будинку» - співвласники самостійно обирають суб’єкта господарювання та укладають з ним договір на технічне обслуговування внутрішньобудинкових мереж багатоквартирних будинків на умовах, погоджених між сторонами.  Стороною договору з суб’єктом, визначеним співвласниками,  є уповноважена співвласниками багатоквартирного будинку особа.

    4.  Зобов’язати ліцензіатів забезпечити безперебійність та організацію безпеки з постачання газу споживачам у багатоквартирних будинках.

    5.  Заборонити відключення споживачів від постачання газу з підстав «неврегульованості» питань з технічного обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.