Мінрегіон підтримує позицію ОСББ щодо базової моделі ТО систем газопостачання

Міністерство розвитку громад та територій України підтримує пропозицію Асоціації міст України, ОСББ та управителів, щодо базової моделі технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Про це у вівторок, 26 листопада, повідомила Міністр Альона Бабак під час робочої наради в Комітеті ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, за участю народних депутатів, представників НКРЕКП, АМУ, профільних асоціацій та ОСББ.

Прес-центр Мінрегіону наводить пряму мову Міністра:

Міністерство підтримує пропозицію Асоціації міст України, ОСББ та управителів, щодо базової моделі технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання. Так, враховуючи, що на сьогодні 43% багатоквартирних будинків ще не визначилися із формую управління, варто передбачити, що таке обслуговування здійснюється за індивідуальним договором між кожним співвласником та оператором газорозподільних систем.

При цьому, такий договір є публічним та укладається за формою типового договору, затвердженого НКРЕКП, а оператор газорозподільних систем розподіляє кошторисну вартість технічного обслуговування між співвласниками пропорційно до кількості укладених договорів із споживачами послуг з розподілу природного газу в такому будинку.