Cемінар для ОСББ та ЖБК "Організація договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Забезпечення комерційного обліку комунальних послуг"

27 лютого 2020 року Громадська спілка "Об'єднання ЖБК, ОСББ "Вікторія" та громадська організація "Запоріжжя. Платформа спільних дій" разом з Концерном "Міські теплові мережі" провели для ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя семінар «Організація договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Забезпечення комерційного обліку комунальних послуг».

Ціль проведення семінару – ознайомлення учасників семінару з практичними аспектами діяльності ОСББ в світлі діючого законодавства.

В семінарі взяли участь представники ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя, представники районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району, Концерну «Міські теплові мережі», департаменту з управління ЖКГ Запорізької міської ради; громадських організацій; координаційної ради з питань функціонування ОСББ та ЖБК м. Запоріжжя, депутати Запорізької міської ради.

З вступним словом до присутніх звернулась Ірайсат Магомедалієва, директорка громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій», яка привітала присутніх та проанонсувала спільний проект з громадською спілкою «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» для ОСББ.

Олександр Наріженко, заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району привітав та побажав плідної роботи присутнім.

Марина Гордиман, заступник голови координаційної ради з питань функціонування ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя, в своєму зверненні до присутніх розповіла про мету семінару та практичні аспекти діяльності ОСББ в світлі діючого законодавства.

Наталія Гнатенко, начальник відділу по договірній та претензійно-позовній роботі концерну «Міські теплові мережі» ознайомила присутніх з моделями договірних відносин з виконавцями комунальних послуг у відповідності до діючого законодавства.

Олександр Грек, генеральний директор Концерну «Міські теплові мережі», детально зупинився на забезпеченні комерційного обліку постачання теплової енергії, постачання гарячої води та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг.

Детально ознайомитися з презентацією можна за посиланням - https://drive.google.com/…/1_1JmcQ2x0oWL2CviI5so_xwNw…/view…

Представники концерну «Міські теплові мережі» відповіли на чисельні питання представників ОСББ та ЖБК міста присутніх на семінарі.

Підводячи підсумки семінару, Марина Гордиман, заступник голови координаційної ради з питань функціонування ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя подякувала громадській організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та громадській спілці «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» за фахову підготовку семінару та висловила надію, що все почути на семінарі представники ОСББ та ЖБК втілять на практиці.

ДОВІДКОВО: Про моделі договорів на постачання комунальних послуг Громадська спілка "Об'єднання ЖБК, ОСББ "Вікторія" писала в своєму пості від 19.02.2020 - https://www.facebook.com/groups/496599030388160/permalink/3216359018412134/