Семінар «Організація договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» за участю комунального підприємства "Водоканал"

           04 березня  2020 року громадська спілка «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» та  громадська організація «Запоріжжя. Платформа спільних дій» разом з  комунальним підприємством «Водоканал» провела для ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя семінар «Організація договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Вимоги Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

             Ціль проведення семінару – ознайомлення учасників семінару з практичними аспектами діяльності ОСББ в світлі  діючого законодавства.

В семінарі взяли участь представники ОСББ та ЖБК міста Запоріжжя, комунального підприємства «Водоканал», громадських організацій, координаційної ради з питань функціонування ОСББ та ЖБК м. Запоріжжя.

З вступним словом до присутніх звернулась Ірайсат Магомедалієва, директорка громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій», яка привітала присутніх та проанонсувала спільний проект з громадською спілкою «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» для ОСББ «Практична школа для ОСББ».

            Людмила Шанц, голова громадської спілки «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» привітала присутніх, розповіла про мету семінару, побажала плідної роботи учасникам семінару.  

            Олексій Нікіфоров, генеральний директор комунального підприємства «Водоканал» детально ознайомив представників ОСББ та ЖБК міста з моделями договірних відносин з виконавцями комунальних послуг у відповідності до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», в доступній формі розповів про забезпечення комерційного обліку наданих послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та забезпечення відповідною обліковою інформацією споживачів таких послуг.

            Детально ознайомитися з презентацією можна за посиланням -  https://drive.google.com/file/d/1M0w5OD9J7RlAc1VtZsmG4XU-pP2gDZe1/view?usp=sharing

            Представники комунального підприємства «Водоканал»  відповіли на багаточисельні питання представників ОСББ та ЖБК міста присутніх на семінарі.

Підводячи підсумки семінару, Людмила Шанц, голова громадської спілки «Об’єднання житлово-будівельних кооперативів, співвласників багатоквартирних будинків «Вікторія» подякувала колегам з громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій» за співпрацю у висвітлені питань життєдіяльності ОСББ, висловила подяку генеральному директору комунального підприємства «Водоканал» за фахову  підготовку семінару, побажала представникам ОСББ та ЖБК втілити на практиці почуте на семінарі.