Досягнення ОСББ Бахмута за 2019 рік

2019 рік для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків Бахмута був вдалим. У 2019 року в місті створено 20 ОСББ (всього у нашому місті на 01.03.2020 р. було 184 ОСББ на базі 193 будинків). В цьому ж році закінчилася термомодернізація багатоквартирних будинків на мікрорайоні Новий. Термомодерізація проводилася за рахунок коштів Донецької ОДА тільки в будинках, де створені ОСББ.

Бахмутською міською радою разом з представниками ОСББ була написана програма для розвитку всього житлового фонду міста та у 2019 році була прийнята ця програма: «Сприяння розвитку житлового господарства міста Бахмут». Де всі багатоквартирні будинки міста можуть взяти участь у Програмі на умовах співфінансування: співвласники багатоквартирного будинку повинні зібрати власні кошти у розмірі 10% від загальної суми виконаних робіт, ОСББ - 5% та ЖБК - 15%. Так у цьому ж році були виконані капітальні ремонти в багатоквартирних будинках різних форм управління.

Наприкінці 2019 року було прийнято Бюджет міста Бахмут на 2020 рік, де було заплановано 10 млн грн. на фінансування місцевої програми розвитку житлового господарства. Подані 54 заявки на розгляд відбірної комісії.

У 2019 году у місті Бахмут почав роботу Проект ЄС / ПРООН «Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку для провадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). Координатор проекту - Єрьоменко Наталя. Для новостворених ОСББ Проектом HOUSES були проведені навчання для голів правління ОСББ та численні зустрічі з куратором від Фонду енергоефективності Козаком Сергієм.

Протягом року ОСББ міста відстоювали свої інтереси в Донецькоблгаз та в КП «БАХМУТ-ВОДА». Донецькоблгаз наполягав на підписанні акту розмежування між ОСББ та Бахмутським УГГ.

КП «БАХМУТ-ВОДА» наполягало на підписанні актів розмежування між ОСББ міста та підприємством, а також договорів на прочищення зливних колодязів за рахунок співвласників будинків. Члени ГО «РАДА КЕРІВНИКІВ ОСББ» відстояли свої права на рівні керівництва міста, апелюючи до листів Мінрегіону та НКРЕКП.

Загалом ми бачимо, що там, де ОСББ займають єдину позицію, ми здатні бути почутими, переконувати і досягати успіхів на благо наших співвласників.