Протокол установчих зборів

Пропонуємо вашій увазі приклад заповнення протоколу установчих зборів ОСББ та листків письмового опитування до нього згідно з вимогами останніх змін до Закону України “Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку”.

Звертаємо увагу, що за основу ми взяли форму протоколу, затверджену наказом Мінрегіону від 25.08.2015 р. № 203. Хоча закон і не вимагає складання за цією формою протоколу при створенні ОСББ, ми рекомендуємо її все-таки використовувати, адже затверджена форма повно відображає вимоги закону до вмісту протоколу і допоможе вам уникнути помилок.

Водночас, користуючися тим, що у випадку зі створенням ОСББ ми не зобов’язані неухильно дотримуватися затвердженої форми, ми внесли до неї незначні зміни, які полегшують складання протоколу: як-от окремо зазначили дати проведення зборів і складання протоколу та виділили інформацію про представника співвласника в окрему колонку.

Для того, щоб вам було легше вносити свої дані на основі нашого прикладу, ми всі змінні відомості виділили синім шрифтом.

Для заповнення протоколу і листків письмового опитування ми вигадали умовний 10-квартирний будинок та його співвласників. Інформація про них - в окремому файлі. Сподіваємося, це допоможе вам розібратися в протоколі.

Зверніть увагу, що в нашому умовному прикладі один зі співвласників - територіальна громада - не надіслав свого представника на установчі збори та не визначив особи, уповноваженої від нього підписати листок письмового опитування. Тому, по завершенні строку для проведення письмового опитування, наш умовний протокол було складено без результатів голосування від імені територіальної громади.