Круглий стіл «Форми управління багатоквартирним будинком»

В рамках проекту "Практична школа ОСББ" 23 грудня 2020  у Хабі «Платформа спільних дій» пройшов круглий стіл «Форми управління багатоквартирним будинком. Управитель» за участі Марії Осипчук, юристки, експертки з питань житлово-комунального господарства, Василя Лимана, президента громадської спілки "Асоціації управителів України", Романа Писарєва, заступника директора Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, Яни Калініної, начальника відділу нормативно-правового забезпечення Департаменту з управління ЖКГ Запорізької міської ради, Миколи Бумажного, генерального директора ТОВ "Місто для людей", Микити Носова, директора ТОВ "Керуюча компанія "ЗАПОРІЖЖЯ НАШ ДІМ", Михайла Квятковського, директора ТОВ "Керуюча компанія "ДОМКОМФОРТ", Артема Бєлого, виконавчого директора ТОВ "Керуюча компанія "МРІЯ", Богдана Лозниці, директора ТОВ ”МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЗАПОРІЖЖЯ" .

Марія Осипчук, юристка, експертка з питань житлово-комунального господарства, зробила загальний огляд форм управління багатоквартирним будинком та зупинилася на особливості статусу управителя: основні вимоги до осіб, що мають намір стати управителем, порядок надання послуги з управління, критерії якості цієї послуги. Презентація за посиланням - https://drive.google.com/file/d/1kGYfAb05ziTi-tq_5mGuMFctotkOMDq0/view?usp=sharing

Практичні поради з управління багатоквартирним будинком співвласникам та управителям надав Василь Лиман, президент громадської спілки "Асоціації управителів України".

Представники керуючих компаній поділилися своїм баченням взаємовідносин зі співвласниками та ОСББ, відповіли на питання учасників круглого столу. 

В круглому столі взяли участь співвласники, представники ОСББ та НГО, всього 88 осіб, при перегляді онлайн трансляції заходу зафіксовано понад 2500 включень із Запоріжжя та з різних регіонів країни.

Круглий стіл став потужною подією в житті співвласників не тільки Запорізької області, але й всієї країни, та діловою платформою місцевої влади, нкеруючих компаній експертного середовиша, співвласників багатоквартирних будинків та громадськості.