Звернення ОСББ "Вікторія-56" до прем'єр-міністра України щодо встановлення ціни  природного газу для багатоквартирних будинків з автономним опаленням. 

Звернення ОСББ "Вікторія-56"  до прем'єр-міністра України щодо встановлення ціни  природного газу для багатоквартирних будинків з автономним опаленням. 

Природний газ, який подається на газову котельню, мешканці багатоквартирного будинку використовують  тільки для задоволення власних потреб і потреб членів їх сімей для забезпечення себе опаленням та гарячою водою.

 Ціна природнього газу  за січень 2021   року  встановлена на газову плиту  - 6,992 грн за 1 куб.м, а на опалення та підігрів води  газовою котельнею в будинку де створено ОСББ  АТ "НАК "Нафтогаз України" встановив  8,94673 грн за 1 куб.м  природного газу. 

 Де логіка? Справедливість і обіцянки Уряду і Президента?

                                                                          ОСББ вимагає:

1. НЕГАЙНОГО перегляду ціни на природний газ для багатоквартирних будинків з автономним опаленням        ( газові котельні);
2.  ЗМЕНШЕННЯ ціни на транспортування природного газу операторами ГРМ.                                 

Повний текст звернення  ОСББ "Вікторія-56" до Прем`єр міністра України Шмигаля Д.А. за посиланнямhttps://drive.google.com/file/d/1-iOK759GgbQB5zuYlPjVJR3DJ2aiwoG6/view?usp=sharing