Вебінар «Енергодім – комфорт і економіка у ваш дім»

Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності. Пріоритетною сферою для реформ у цьому напрямку залишаються житлові будівлі.

Щоб допомогти ОСББ зробити свої будинки енергоефективними держава та європейські донори запровадили Програму «Енергодім».

Це програма часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Програма затверджена 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій.

За програмою ОСББ можуть обрати один з двох пакетів термомодернізації. Пакет А «Легкий» та Пакет Б «Комплексний».

Про вимоги до оформлення проектів, умови надання грантів, перелік та фінансову доцільність заходів з термомодернізації багатоквартирного будинку, а також про  місцеві Програми підтримки стимулювання заходів з підвищення рівня енергоефективності у багатоквартирних будинках де створені ОСББ буде йшла мова на Вебінарі «Енергодім – комфорт і економіка у ваш дім», який відбувся 18 березня 2021 року   в рамках проекту «Практична школа ОСББ».

Спікери Вебінару- Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка ДУ «Фонд енергоефективності», Микола Ільїнов, фінансовий радник  проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) , Ігор Галочка, регіональний радник  проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) з підтримки Фонду Енергоефективності України по Запорізькій області, Роман Пісарєв, заступник директора Департаменту ЖКГ та будівництва Запорізької обласної державної адміністрації,  Валерій Прозапас, депутат Запорізького міської ради, Юлія Осіпова, заступник директора, керівник напрямку активних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу ЗРП АТ КБ "Приватбанк", Костянтин Самардак, заступник начальника управління МСБ ЗОД АБ "Укргазбанк", Олексій Бєлєвський, начальник відділу мікро-, малого та середнього бізнесу філії ЗОУ АТ "Ощадбанк".

          В вебінарі взяли участь біля 75 зацікавлених осіб із різних регіонів України, при перегляді онлайн трансляції заходу зафіксовано понад 1000 включень.

Презентації Вебінару «Енергодім – комфорт і економіка у ваш дім» за посиланням:

1. Програма підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ» - https://drive.google.com/file/d/14CwpieuLFaFv3Nt8Rej4L-vSZAiLUcG6/view?usp=sharing

2. Як забезпечити стале фінансування заходів термомодернізації багатоквартирного будинку, акценти роботи із банківськими установами - https://drive.google.com/file/d/1rVlLbn4JVn_-PjBZNCQFaua4xHeq8UMO/view?usp=sharing

3. Практика впровадження програми термомодернізації багатоквартирних будинків в м.Запоріжжя та області. Запорука успіху та головні бар’єри модернізації -

https://drive.google.com/file/d/15wH1uc0C8hMoIpxP9a4iXTQ_ncamiHug/view?usp=sharing

4. Презентація «ЕНЕРГОДІМ» від Приватбанку - https://drive.google.com/file/d/1tvuRWC7dWt2wWm3XKh7aHR1qdnE0L2Lw/view?usp=sharing

 Вебінар «Енергодім – комфорт і економіка у ваш дім» став потужною подією в житті ОСББ не тільки Запорізької області, але й всієї країни, та діловою платформою органів державної адміністрації та місцевого самоврядування, експертного середовиша, співвласників багатоквартирних будинків та громадськості.