Який потрібен договір на встановлення автомата розливу води біля будинку ОСББ?

Який потрібен договір на встановлення автомата розливу води біля будинку ОСББ?

Картинка користувача Дмитро Левицький.

Залежить від умов

У Вашому запитанні лишається багато невідомих. Можу припустити, що умовний оператор установок з розливу води бажає встановити таку установку в будинку або біля нього. Якщо в будинку - то, залежно від габаритів і способу встановлення, з ОСББ він мусить укласти або договір оренди допоміжного приміщення, або договір сервітуту щодо спільного майна (наприклад, для кріплення обладнання на стіні). У кожному разі, пам'ятайте, що питання передачі спільного майна в користування є виключною компетенцією загальних зборів.

Окреме питання - встановлення обладнання "біля" будинку (на прибудинковій території). Залежить від того, яка ситуація з земельною ділянкою, навіть не буду описувати різноманітні варіанти за різними припущеннями.

Ще одне питання - підключення до будинкових мереж водопостачання. Якщо планується підключити обладнання до внутрішньобудинкових мереж, то, знову-таки, за рішенням загальних зборів, сервітут, плюс оператору укласти індивідуальний договір з підприємством водопостачання (припускаю, що в будинку індивідуальні договори). Якщо ж підключення до зовнішніх мереж - тут ОСББ взагалі ні до чого.