Війна. Що робити ОСББ?

Куємо перемогу в тилу!

Цей допис адресований насамперед тим, хто в тилу.

Війна - це не про те, щоб нехтувати своїми "цивільними" обов'язками. А про те, щоб виконувати їх сумлінніше, ніж будь-коли. Перемога здобувається на фронті - але також у тилу. Дезорганізований тил підриває фронт. Тому довірте фронт нашим Збройним Силам - а самі забезпечте тил. Нам не потрібен колапс у житлово-комунальній сфері.

Ось три базові речі, які повинне забезпечити правління ОСББ як виконавчий орган об'єднання:

  1. Забезпечте роботу вашого ОСББ і утримання будинку.
  2. Своєчасно сплачуйте рахунки - і вимагайте цього ж від співвласників. Гроші - кров економіки, тож вони повинні циркулювати. Завдяки вірі українців у Перемогу, завдяки зусиллям НБУ та допомозі міжнародної спільноти наша економіка зараз значно стабільніша за економіку нашого ворога. Зробіть і свій внесок - вчасно сплатіть рахунки.
  3. Вчасно виплачуйте зарплату і платіть податки та внески з неї.

А ось що треба робити правлінню як Людям і Громадянам:

  1. Берегти здоров'я своє і оточуючих. Доки вам доступні повноцінний сон і харчування - повноцінно харчуйтеся і висипайтеся. Ваше здоров'я потрібне країні. Не створюйте додаткового навантаження медикам.
  2. Зберігайте спокій самі й допомагайте зберегти спокій іншим. Поради психологів можна знайти тут.
  3. Допомагайте Армії, допомагайте переселенцям, допомагайте тим, хто поруч. Прикладайте сили до того, що вмієте робити найкраще. Це буде найкраще застосування ваших ресурсів.