Фіксація воєнних злочинів Російської Федерації

Воєнні злочини РФ

Міжнародний кримінальний суд почав збір доказів нападу Росії на Україну за зверненням від 39 держав-учасниць щодо розслідування ситуації в Україні через напад Росії.

Очільник Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив: “Ці звернення дають змогу моєму офісу розпочати розслідування ситуації в Україні з 21 листопада 2013 року, охоплюючи, таким чином, будь-які попередні та поточні звинувачення у воєнних злочинах, злочинах проти людяності чи геноциді, скоєних на будь-якій частині території України будь-якою особою”.

Завдання і обов'язок кожного, хто став свідком злочинів Російської Федерації в Україні, забезпечити Міжнародний кримінальний суд доказами! Це дуже важливо, щоб притягнути до юридичної відповідальності рашистів-злочинців. Докази потрібно правильно зафіксувати й оформити. Тому Громадянська мережа ОПОРА розробила максимально просту форму, яку ви можете заповнити. А далі юристи самі все зведуть і надішлють на скриньку прокурора Міжнародного кримінального суду. Заходьте і заповнюйте форму https://russiancrime.org